آنتی ویروس پادویش

طریقه پیدا کردن استخر استخراج Mining Pools

طریقه پیدا کردن استخر استخراج Mining Pools

استخر استخراج محلی است که ماینر ها و یا به اصطلاح استخراج کنندگان در آن محل جمع می شوند و همه تلاش می کنند تا عملیات محاسبات یک بلاک را انجام بدهند، استخر ها یک محل مجازی هستند و ماینر ها به صورت شبکه به آن متصل می شوند.

استخرهای استخراج بیت کوین

در این مقاله نحوه یافتن یک استخر استخراج قابل اعتماد بیت کوین را توضیح می دهیم. اطلاعاتی در مورد استفاده از استخر استخراج پیش فرض و دلایلی برای تغییر استخرهای استخراج است.

چگونه  استخر استخراج Mining Pool پیدا کنیم؟

یافتن استخر ماینینگ بخش ارزشمندی از استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده است. استخرهای استخراج اجازه می دهد تا استخراج کنندگان بیت کوین تلاش های خود را با یکدیگر ترکیب کرده و پاداش های به دست آمده را تقسیم کنند. استفاده از استخر استخراج تقریباً همیشه درآمد بالاتری نسبت به Mining Pool دارد. مجموعه های متعددی برای انتخاب وجود دارد که برخی از آنها به طور رسمی توسط شرکت ها مدیریت می شوند و برخی دیگر توسط کاربران اختصاصی اداره می شوند.

استخرهای جایگزین محبوب استخراج بیت کوین Slush Pool و CGminer هستند. استخر Slush اولین استخر استخراج بیت کوین ایجاد شد و در حالی که دیگر بزرگترین استخر استخراج نیست ، دارای یک اجتماع در اطراف آن و مواد پشتیبانی زیادی برای کمک به کار ماینرهای جدید است.

راحت ترین مکان برای یافتن استخرهای جایگزین استخراج بیت کوین Crypto Compare است. این سایت تقریباً همه استخرهای موجود را لیست می کند و به شما امکان می دهد استخرها را با جزئیات خاص مرتب کرده و از نظر کیفیت و قابلیت اطمینان آنها را از پنج ستاره رتبه بندی کنید.

نکات مهم هنگام  جستجوی استخر استخراج

Fee (هزینه): درصد هزینه همان چیزی است که صاحب استخر از درآمد کلی شما می گیرد. این می تواند از 0 تا 10 درصد متغیر باشد. در حالی که پیوستن به استخری بدون هیچ هزینه ای وسوسه انگیز به نظر می رسد ، استخرها معمولاً هزینه کم یا بدون هزینه دارند زیرا هیچ کاربر ندارند و در تلاش برای جذب اعضای جدید هستند. اغلب می توان به عضویت در استخر با کیفیت بهتر با تعداد زیادی از کاربران و پرداخت هزینه بالاتری پرداخت که می تواند در دراز مدت برای شما سود بیشتری به همراه داشته باشد.

Country of origin (کشور مبدا): در حالی که می توانید به استخرماینینگ در هر نقطه از جهان بپیوندید، پیوستن به مکانی که در آن هستید، تجربه بهتری و درآمد بیشتری را به همراه دارد.

Reputation(شهرت): فضای ارزهای رمزنگاری شده می تواند سیاسی باشد ، به طوری که برخی از استخرهای ماینینگ به طور فعال سعی در تخریب فناوری در حال تکامل بیت کوین با استخراج عمدی بیت کوین به روشی دارند که باعث کند شدن معاملات در بلاک چین یا امتناع از تغییر نسخه پیشرفته تر بیت کوین می شود. امن و ارزان برای کاربران جستجوی توییتر در نام استخر استخراج معمولا جنبه های منفی مربوط به استخر معدن و معدنچیان آن را نشان می دهد. برخی از استخرهایی که باید از آنها اجتناب کنید BTC Nuggets ، F2Pool و AntPool هستند.

استفاده از استخر استخراج پیش فرض

اکثر برنامه ها و سرویس های استخراج بیت کوین ، استخرهای رسمی خود را اجرا می کنند. این استخرهای استخراج رسمی معمولاً گزینه پیش فرض هستند ، اما می توان آنها را در تنظیمات برنامه به یک استخر سفارشی تغییر داد.

استخرهای استخراج رسمی بیت کوین معمولاً برای اکثر مردم یک گزینه قابل اعتماد هستند:زیرا اغلب استخراج کنندگان دیگر استخراج کنندگان بیت کوین را در خود دارند. این استخرهای استخراج همچنین پشتیبانی فنی و ارتقاء توسط شرکت پشت برنامه یا سرویس مربوط به آن را دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید  امکان تبلیغات ارزهای دیجیتال در گوگل

نمونه هایی از سرویس هایی که استخر استخراج پیش فرض را ارائه می دهند عبارتند از برنامه Windows 10 Bitcoin Miner و تولید کننده سخت افزار محبوب استخراج بیت کوین Bitmain.

آیا باید Mining Pools را تغییر دهید؟

استخرهای استخراج بیت کوین را برای تست تغییر دهید و ببینید آیا درآمد شما را افزایش می دهد یا خیر. در بیشتر موارد ، استفاده از استخر استخراج معدن به طور پیش فرض معمولا خوب باشد.

یکی از دلایل خوب برای تغییر استخرهای استخراج می تواند این باشد که می خواهید ارز دیجیتال متفاوتی استخراج کنید. برنامه Windows 10 Bitcoin Miner همچنین می تواند Litecoin را استخراج کند ، به عنوان مثال ، با وارد کردن آدرس استخر استخراج Litecoin در گزینه Custom Miner در بخش Settings.

اگر نوع استخر استخراج ارز رمزنگاری شده تغییر کند، آدرس کیف پول پرداخت نیز باید تغییر کند. به عنوان مثال ، اگر از استخر استخراج Litecoin استخراج می کنید ، مطمئن شوید که آدرس کیف پول پرداختی شما برای کیف پول Litecoin است. استفاده از کیف پول نادرست ارز رمزنگاری شده منجر به خطا می شود و درآمد خود را از دست می دهید. استثنائاتی در این قاعده وجود دارد که در آن استخر استخراج می تواند به شما اجازه دهد یک رمزنگاری مانند Ethereum استخراج کرده و با بیت کوین پرداخت کنید.

استخراج بیت کوین چگونه می باشد؟

استخراج بیت کوین فرایندی است که طی آن تراکنش ها بر روی بلاک چین بیت کوین تأیید می شوند. افرادی که در استخراج شرکت می کنند، ماینر بیت کوین نامیده می شوند.

استخراج کنندگان بیت کوین از نرم افزار اختصاصی روی رایانه خود برای پردازش تراکنش ها استفاده می کنند. هرچه کامپیوتر یک ماینرقدرتمندتر باشد، تراکنش های بیشتری می تواند انجام دهد و بیت کوین بیشتری به عنوان پاداش تلاش خود به دست می آورد.

پاداش های استخراج شامل هزینه های کمی است که از شخصی که تراکنش بیت کوین را آغاز کرده است گرفته می شود (به عنوان مثال ، شخصی که با کیف پول تلفن هوشمند بیت کوین، قهوه می خرید).

گاهی اوقات ، بلاک چین بیت کوین بیت کوین جدیدی را در طول فرآیند استخراج منتشر می کند و این میزان زیاد بین اعضای استخراج استخراج بیت کوین که قفل آن را باز کرده اند تقسیم می شود.

طریقه پیدا کردن استخر استخراج Mining Pools

Mining Pools چیست؟

پیوستن به استخر استخراج بیت کوین مانند خرید بلیط قرعه کشی با گروهی از دوستان و توافق با تقسیم پول جایزه در صورت برنده شدن یکی از شما است. شما شانس بیشتری برای بدست آوردن کمی پول بیشتر از این طریق دارید تا اینکه فقط یک بلیط را خودتان بخرید و امیدوار باشید یکبار جایزه بزرگ را دریافت کنید.

هر استخر استخراج بیت کوین آدرس عددی وارد شده در تنظیمات سفارشی نرم افزار استخراج بیت کوین را ارائه می دهد. اکثر برنامه ها و سرویس های ماینینگ از استخرهای ماینینگ رسمی خود پشتیبانی می کنند ، اگرچه بسیاری از جوامع آنلاین نیز خودشان ایجاد کرده اند.

برخی از استخرها می توانند سودآورتر باشند (یعنی پاداش بیشتری کسب کنند) نسبت به بقیه ، بنابراین می توان ارزش استفاده از استخرهای مختلف را به صورت هفتگی یا ماهانه ارزشمند دانست. استفاده از استخر سفارشی الزامی نیست، و معمولاً توسط ماینرهای پیشرفته انجام می شود.

سایر ارزهای رمزنگاری شده قابل استخراج نیز استخرهای استخراج مخصوص به خود را دارند.

طریقه پیدا کردن استخر استخراج Mining Pools

سخت افزار نمیتواند جایگزین استخر استخراج شود

یک استخر، هرچقدر هم که شهرت داشته باشد ، نمی تواند کمبود سخت افزار استخراج با کیفیت را جبران کند. درآمد استخرها بر اساس میزان رایانه شما محاسبه می شود ، بنابراین اگر امیدوار هستید چیزی ارزشمند بسازید ، باید برای ساخت یک دکل استخراج سرمایه گذاری کنید.

اگر قصد خرید دکل استخراج بیت کوین ندارید، استخراج ابری یا cloud mining به دلیل قیمت ارزان تر و سهولت استفاده می تواند جایگزین مناسبی باشد.

طریقه پیدا کردن استخر استخراج Mining Pools

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : طریقه پیدا کردن استخر استخراج Mining Pools

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *