پادویش

اسنیف اطلاعات به واسطه ایرانسل

ایرانسل

اسنیف اطلاعات به واسطه ایرانسل :  همه ی افرادی که در دنیای تکنولوژی و مجازی فعالیت می کنند دوست دارند مطمئن شوند که اطلاعاتشان به دست کسی نمی افتند و در واقع امنیت جز موضوعات مهمی است که همیشه به آن دقت می کنند به بیانی دیگر می خواهند مطمئن شوند که کسی جز خودشان به اطلاعاتشان دسترسی ندارد و مورد سوءاستفاده قرار نگرفته اند.اسنیف اطلاعات یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن دقت شود.

اگر بخواهیم اسنیف را به صورت ساده توضیح دهیم باید بگویم نوعی استراق سمع در شبکه است که می توان به وسیله آن اطلاعات مختلفی را بدست آورد مانند بازدید از سایت ها ، پیدا کردن رمز و …

به عنوان مثال در صورتی که شما در یک شبکه به همراه چند نفر باشید می توانید اسنیف دیوایس های آنها را انجام بدهید و اطلاعات مختلفی را بدست بیاورید.

اسنیف اطلاعات توسط اپراتور ایرانسل

اسنیف اطلاعات به واسطه ایرانسل : یکی از اپراتورهای بزرگی که در ایران فعالیت می کند ایرانسل است.این اپراتور همواره سعی کرده است تا خدمات متنوعی را برای کاربران خود ارائه دهد و هدف خود را جلب رضایت مشتری قرار داده است و همین موضوعات سبب شده تا ایرانسل مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب نماید . البته جدیدا خبری منتشر شده است که موجب شده دارندگان سیم کارت های ایرانسل ناراضی باشند و سبب نگرانی و اضطراب آنها شود.

طبق این خبر و توییت های که در فضای مجازی انتشار داده شده ، ایرانسل اخیرا به اسنیف اطلاعات پرداخته است که از نظر آنها اصلا چنین عملی شایسته نیست و کار صحیحی نمی باشد. با اینکار ( اسنیف اطلاعات به واسطه ایرانسل) موجب شده مخاطبان دچار ترس و دلهره شود ولی باید منتظر ماند و دید که مسئولان ایرانسل نسبت به این موضوع چه واکنش های را نشان می دهند.

در ادامه با زوم تک همراه شوید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اسنیف اطلاعات به واسطه ایرانسل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *