آنتی ویروس پادویش

چگونه تمام حساب‌های شبکه‌های اجتماعی را در یک جا ببنیم؟ – معرفی برترین‌ سرویس‌ها

how-to-get-all-of-your-social-media-updates-in-one-plac

فهرست مطالب

هر روز، تعداد زیادی از افراد، از جمله، احتمالا شما، نخست وارد واتس اپ می‌شوید و پیام‌های جدید را چک می‌کنید، سپس وارد اینستاگرام، و پس از آن وارد به توییتر و احتمالا دو سه سرویس شبکه‌ی اجتماعی دیگر را هر لاگین می‌کند و آپدیت‌های آن‌ها را می‌خوانید. این مطلب به شما یکی دوتا ایده می‌دهد برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی و دریافت پیام‌ها/آپدیت‌ها در یک جا.

ایمیل

نقش ایمیل مدتی است که واقعاً کاهش یافته است و از ابزاری که مهم‌ترین راه ارتباطی مردم پس از تلفن بود، حالا تبدیل شده به وسیله‌ای برای ارسال ایمیل‌های کاری. اما با اینحال هنوز هم ایمیل‌ها مهم‌اند و از آن‌ها ساتفاده می‌کنیم (برای خبرنامه‌ها و …) و اگر قصدداشته باشید تعداد دفعاتی که وارد اَپ‌هایی مثل فیسبوک و یا توییتر می‌شوید را کاهش دهید استفاده از ایمیل برای دریافت نوتیفیکیشن درباره‌ی آپدیت جدید بر روی گوشی موبایل یک راه آن است.

EMAIL social mediaفیسبوک به شما امکان می‌دهد گرفتن ایمیل ر برای هر فعالیتی که به شما مربوط است فعال کنید (تگ و پست‌ها و پیام‌ها) و آپدیت‌ها و دعوتنامه‌ها و هر چیز دیگری که در لیست دوستان نزدیک در فیسبوک می‌افتد. توییتر هم این امکان را دارد و می‌تواند برای شما ایمیل‌هایی برای وقتی mention شده‌اید، وقتی جدیداً فالو شده‌اید و یا توییتی از شما ریتوییت و یا فیو شده است، بفرستد.

facebook emailباقی سرویس‌های شبکه‌ی اجتماعی بر بستر وب، مثل پینترست و یا تامبلر، از نوتیفیکیشن‌ها در ایمیل پشتیبانی می‌کنند اما تمام نرم‌افزارهای گوشی‌موبایلی شبکه‌ی اجتماعی مثل واتس اپ چنین قابلیتی ندارد. در کل، استفاده از نوتیفیکیشن‌ها در ایمیل، راهی به شدت ساده و آسان و در عین حال، در بعضی موارد مثل توییتر، بسیار کارآمد است.

Feedient

Feedientاین سرویس، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب، فیسبوک و تامبلر را به هم متصل و در یک فضا به شما نشان می‌دهد. متاسفانه هیچ گونه بخشی در این سایت امکان فیلترکردن  دسته‌ی خاصی از مطلب و یا تفلیق فیدهای مختلف شبکه‌ی اجتماعی با یکدیگر نیست اما می‌توان تمام نوتیفیکیشن‌ها را در یک مکان به شما نشان دهد. نحوه‌ی نمایش آن استفاده از ستون‌های مختلف برای هر شبکه‌ی اجتماعی است؛ ظاهری که می‌تواند براساس سلایق شما شخصی سازی شود. امکان نوشتن پست و ارسال آنها هم وجود دارد جتی به صورت همزمان برای فیسبوک و توییتر.

Alternion

یک سرویس دیگر Alternion است که کارکردی نسبتاً مشابه دارد. تعداد زیادی شبکه‌ی اجتماعی (گرچه ممکن است بسیاری از آن‌ها مورد استفاده ی ما نباشد) را پشتیبانی می‌کند و فیدهای همه را در یک فید بزرگتر به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، می‌تواند دسترسی به چندین حساب ایمیل در یک مکان را هم به شما بدهد. از نظر ظاهری اما آنقدری که می‌توانست خوب باشد، خوب طراحی نشده اما حقیقتاً می‌تواند مدت زمان خیلی زیادی را صرفه جویی کند.

Snowball

snowball یک اَپ اندرویدی جدید است که توسط Google Ventures پشتیبانی می‌شود و تمام نرم‌افزارهای Instant message و یا همان شبکه‌های پیام رسان موبایلی مثل وایبر، تلگرام و یا واتس اَپ، را می‎‌تواند در یک مکان به شما نشان دهد. یک تعداد بسیار زیاد از این سرویسها پشتیبانی می‌شوند و Snowball سریعاً وارد عمل می‌شود و نوتیفیکیشنی به شما نشان می‌دهد هر زمان که یک اتفاق جدید در این اَپ ها بیفتد.

Snowballالبته، اگر دارید فکر می‌کنید که تمام این اَپ‌ها چطور به یک اَپ ثالث اجازه‌ی دسترسی به خود را می‌دهند؟ بایستی بگویم کاملاً درست است! اکثر این اَپلیکیشن‌ها طراحی شده‌اند تا از خروج کاربر از محیط خودشان جلوگیری کنندو به همین دلیل snowball هم نمی‌تواند اجازه‌ی استفاده از این اَپ ها را از آن‌ها بگیرد و بگذارد شما پیام‌ از طریق صرفاً یک مکان، یعنی Snowball بفرستید و همینطور در زمینه نوتیفیکیشن‌ها هم، چون بسیاری از اَپ‌ها در این زمینه‌ها بسیار سخت گیر هستند، Snowball از نوتیفیکیشن‌های خود اندروید برای گرفتن آپدیت‌های گونه اَپ‌ها کمک می‌گیرد.

بیشتر بخوانید  افزوده شدن قابلیت جدید به اینستاگرام

Snowball1سازندگان او همینطور می‌گویند که در آینده امکان تعامل با نوتیفیکیشن‌ها و ارسال پاسخ و پیام برای افراد ممکن خواهد شد. با این همه این اَپ بسیار کاربردی است وقتی صحبت از دریافت نوتفیکیشن و آپدیت‌هایت تمام شبکه‌های پیام رسان در یک مکان به میان می‌آید.

HootSuite

این اَپلیکیشن رویکردی حرفه‌ای‌تر دارد و اصولاً برای مدیران شبکه‌های اجتماعی وبسایتها طراحی شده. توییتر، لینکداین، فیسبوک و گوگل‌پلاس سرویس‌های اصلی مورد پشتیبانی این سایت هستند و شبیه به نمونه‌های دیگر از ظاهری، سایت به شکل مجموعه‌ای از ستون فیدهایی است که متعلق به یک شبکه‌ی اجتماعی هستند.

HootSuiteچیزهایی که می‌توانید در یک ستون نشان بدهید به خود سرویس بستگی دارد؛ مثلاً توییتر به شما اجازه دیدن تایم‌لاین، mentions، پیام‌ها، و بیشتر را می‌دهد و برای فیسبوک، فید اصلی، تصاویر و استاتوس‌ها، و پست‌های دیوار قابل دسترسی است.

از امکانات خوب دیگر این سرویس، اکانات مدیریت این شبکه‌های اجتماعی است؛ می‌توان یک پست را در چندتا شبکه همزمان منتشر کرد و یا پست‌ها رای انتشار زمان‌بندی کرد. بسیاری از فعالیت‌های دیگر مثل پاسخ به یک پیام و یا کامن دادن زیر یک استاتوس فیسبوک، در خود سیستم HootSuite قابل انجام است.

HootSuiteنرم‌افزارهای رسمی Android و iOS هم علاوه بر سرویس اینترنتی آن وجود دارد. یک سری تنظیمات دیگر هم برای مانیتورکردن فعالیت های شبکه‌های اجتماعی شما (جنبه‌ی حرفه‌ای تر این اَپ که به کار بسیاری نمی‌آید.) در این سرویس وجود دارد.

سرویس‌های دیگر از این دست و مشابه با این‌ها زیاد وجود دارد؛

G++ : به شما امکان می‌دهد با اتصال اکانت فیسبوک و توییتر خود، فید مربوط به گوگل پلاس را تبدیل به فید فیسبوک و توییتر کنید. ایده‌ی بسیاری جالبی که توسط این افزونه‌ی کروم و فایرفاکس نسبتاً کامل هم به اجرا در می‌آید؛ امکان اشترام گذاری تصویر، استاتوس عوض کردن، توییت کردن و اکثر فعالیت‌های از این قبیل هم وجود دارد.

Cloze: این سرویس، فعال به صورت وب، iOS و اندروید، مشابه باقی است از نظر کارکرد اصلی که کنارهم اوردن تمام حساب‌های شبکه‌ی اجتماعی شما در یک مکان است. اما چیزی این اَپ را از باقی کمی متمایز می‌کند، تمرکز توسعه دهنگان آن بر روی “مدیریت روابط” است. برای مثال این سرویس، می‌تواند در طول زمان یادبگیرد ه افرادی دارای اهمیت بیشتری در میان لیست دوستان شما هستند و پست‌های شبکه‌های اجتماعی را به صورت پست اهمیت فرد مرتب کند.

clozeبه دلیل رویکرد “مدیریت روابط”گونه این اَپ که در حقیقتاً کار اصلی آن است (و نه نشان دادن شبکه‎‌های اجتماعی در یک جا) این سرویس یک سری قابلیت‌های جالب و اصلی برای کسانی دارند به طور دائمی با افراد مختلف کار می‌کنند و بایستی از آن‌ها، جزئیات پروژه و خیلی جزئیات دیگر خبر داشته باشند برای همین سرویس با دسترسی به ایمیل، فیسبوک، توییتر، لینکداین، EVERNOTE، SMS و حتی تاریخچه تماس‌ها، از شما و آن فرد یک صفحه پروفایل اختصاصی درست می‌کند که در آن‌جا می‌توانید آخرین تماسی که با او گرفته اید، مسجی که داده‌اید، و یا تعامل‌های فیسبوکی/توییتری خود را ببینید.

 

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه تمام حساب‌های شبکه‌های اجتماعی را در یک جا ببنیم؟ – معرفی برترین‌ سرویس‌ها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *