پادویش

15 گوشی هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند!

%%except%% 15 گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

15 گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند، می‌شناسید؟ برای شما لیستی از بهترین آن‌ها آماده کرده‌ایم.

اگر طول عمر باطری، یکی از معیارهای اصلی خرید گوشی هوشمند برای شما است، بی شک این مطلب برای شما مفید خواهد بود. در این لیست، ما پس از انجام تست‌های مختلف سنگینی، برای شما گوشی‌های هوشمندی که بهترین نتایج را داشتند را برای‌تان لیست کرده‌ایم. گوشی‌های هوشمند، هر روز که می‌گذرد، بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند، این بدین معنا است که نیاز آن‌ها به باطری بزرگ‌تر و قوی‌تر بیشتر می‌شود. اگر بخواهیم آخرین پرچم دارهای برندهایی هم‌چون سامسونگ، ال جی، هوآوی، شیائومی، … را مثال بزنیم، باید بگویم جدیدترین نسل پرچم دارها به باطریهای قدرتمند 5000 میلی آمپر نیز مجهز شده‌اند! اما کدام گوشی بهترین عملکرد را با توجه به باطری‌اش دارد؟

ما از نسل جدید اینترنت پرسرعت 5G و LTE در انجام تست‌های‌مان نیز استفاده کرده‌ایم. مدت زمانی که بیشتر پرچم دارها توانسته بودند در تست وبگردی ما شارژ نگه بدارند، کم‌تر از 11 ساعت بود. در این لیست، گوشی‌های هوشمند انتخاب شده، حداقل، 11 ساعت و بیشتر شارژ نگه می‌دارند. یکی از گوشی‌های میان رده‌ایی که به اندازه‌ی باطری یک گوشی پرچم دار باعث شگفتی ما شده است؛ گوشی هوشمد میان رده‎‌ی موتورولا Moto G7 Power است. برخی از سری گوشی‌های G موتورولا موجب شگفتی ما شده‌اند، زیرا برخی از آن‌ها تنها با دارا بودن از باطری 5000 میلی آمپری، توانایی نگه داشتن شارژ تا 13- 16 ساعت را نیز داشتند! گرچه از باطری 5000 میلی آمپری، دوام آوردن برای حداکثر 15.5 ساعت انتظار می‌رود. در ادامه می‌توانید لیست منتخبی ما را از بین بهترین‌ها ببینید.

 

لیست  باطری گوشی‌های هوشمندی که بهترین عملکرد را دارند:

 • Moto G Power 16.10
 • Moto G7 Power 15.35
 • Asus ZenFone 6 15.01
 • Samsung Galaxy A20 13.46
 • LG V6 ThinQ 5G 12.46
 • Samsung Galaxy S10 Plus 12.35
 • Moto G fast 12.17
 • Moto G Stylus 12.13
 • Google Pixel 3A 11.59
 • Samsung Galaxy S20 Ultra 11.58
 • iPhone 11 Pro Max 11.54
 • LG G8X ThinQ Dual Screen 11.46
 • Google Pixel 3A XL 11.44
 • Moto Z4 11.31
 • iPhone 11 11.16

گوشی هوشمندی که بهترین باطری را از بین تمامی گوشی‌های ما دارد؛ موتورولا Moto G Power است!

 

 

 • Moto G Power (16.10)

گوشی جدید موتورولا که توانسته بهترین عملکرد را در تست‌های باطری ما از خود باقی بگذارد. موتورولا  Moto G7 Power است! بی شک باعث شگفتی نیز شده است. همانند نسحه‌ی قدیمی‌تر موتورولا Moto G7 Power، این گوشی نیز به باطری 5000mAh مجهز شده است، که در مقایسه با Moto G7 Power، بهتری از خود در تست باطری داشت.

در تست وبگردی مداوم ما، باطری این گوشی هوشمند چیزی کمی بیشتر از 16 ساعت دوام آورد! که باطری این گوشی هوشمند در حدود 30 دقیقه بهتر از باطری گوشی هوشمند Moto G7 Power عمل کرد. انتظار در کم‌ترین زمان ممکن شارژ کامل شدن باطری این گوشی هوشمند را عوض نداشته باشید! هر چقدر که باطری این گوشی هوشمند باعث شگفتی است؛ سرعت شارژ شدن باطری این گوشی هوشمندشاید کمی آزار دهنده برای شما باشد! شاید هم اگر بخواهیم منصفانه نظر بدهیم، باید بگوییم مقدار باطری چیزی کمی نیست! پس حین شارژ کامل شدن باطری این گوشی هوشمند کمی باید صبر داشته باشید. با این حال، تکنولوژی فست شارژینگ باطری این گوشی هوشمند، باعث شگفتی ما شد؛ در کم‌تر از 30 ذقیقه، شارژ این گوشی هوشمند از 0 به 21 درصد زسید. 5000mAh مقدار بسیازی زیادی است، و همان طور که گفتیم، باید در هنگام شارژ شدن این نوع باطری کمی صبر داشته باشید، گرچه همیشه هم دیگر لازم نیست گوشی هوشمند خود را شارژ کنید.

یکی از دیگر مزیت‌های این گوشی هوشمند بر نسخه‌ی قدیمی‌تر Moto G7 Power، قیمت ارزان آن است که فقط 249 دلار آمریکا است! اگر بخواهید یک گوشی هوشمند ارزان قیمت ناچیز تهیه کنید که بتواند برای یک روز کامل دوام بیاورد، شاید یکی از بهترین گزینه‌های خرید، موتورولا Moto G Power باشد.

 

 • Moto G7 Power (15.35)

بعد از مدت‌ها تصاحب رتبه‌ی اول بهترین گوشی که بیشترین طول عمر باطری را دارد، بالاخره بعد از مدت‌ها، دیگر این گوشی هوسمند موتورولا در رتبه‌ی نخست قرار نمی‌گیرد! اما هنوز هم یکی از مدعیان به شمار می‌آید. باطری این گوشی هوشمند، یکی از 3 تا از بهترین باطری‌های گوشی‌های هوشمندی است که 2 سال اخیر تست کرده‌ایم و بیش‌تر از 15 ساعت دوام آورده است! به نظر بسیاری، 3 مورد از 10 تا از بهترین گوشی‌های هوشمندی که در بخش باطری، بهترین عملکرد را از خود دارند به کمپانی موتورولا تعلق می‌گیرد!

با وجود عرضه شدن گوشی هوشمند جدیدتر Moto G Power که دوربین و مشخصات قوی‌تری هم دارد، شاید دیگر این گوشی هوشمند به چشم نیاید.قیما اصلی این گوشی هوشمند چیزی در حدود 249 دلار آمریکا است، گرچه با خرید از بعضی از سایت‌های معتبر هم‌چون آمازون، می‌توانید این گوشی را با قیمتی در حدود 200 دلار؛ ارزان‌تر خریداری کنید.

 

 • (15.01) Asus ZenFone 6

عملکرد خیلی خوب دوربین این گوشی هوشمند ایسوس بیشتر توجه‌ها را بر روی این گوشی هوشمند معطوف می‌کند تا باطری‌اش! اما انتخاب شدن این گوشی هوشمند در لیست ما،  بخاطر عملکرد خیلی خوب باطری‌اش بوده است. آخرین نسخه‌ی ZenFone، یکی از بهترین عملکرد ها در تست باطری ما داشته است.

باطری بکار برده شده در این گوشی هوشمند 5000mAh است؛ باطری این گوشی هوشمند به تکنولوژی فست شارژینگ (Fast Charging) نیز مجهز شده است . از دیگر مشخصات کلیدی این گوشی می‌توان تراشه قدرتمند اسنپ دراگون را مثال زد. تراشه بکار برده شده در این گوشی اسنپ دراگون 855 است. مشخصات و باطری بکار برده در این گوشی هوشمند که از 500 دلار آمریکا شروع می‌شود، بسیار خوب است و باعث شگفتی است هم‌چین قیمتی دارد!

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • Samsung Galaxy A20 (13.46)

این گوشی هوشمند شاید ویژگی‌های گوشی پرچم دار سامسونگ را نداشته باشد، اما اگر به دنبال یک گوشی هوشمند میان رده سامسونگی هستید که باطری قدرتمندی هم داشته باشد، گوشی هوشمند ارزان قیمت A20، یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما به شمار می‌آید. این گوشی هوشمند میان رده‌ی ارزان قیمت سامسونگ تنها به داشتن باطری 4000mAh، توانست در تست‌های ما بیش از 13 ساعت دوام می‌آورد. به لطف تکنولوژی فست شارژینگ 15 واتی بکار رفته در باطری این گوشی هوشمند میان رده، سرعت شارژ کامل شدن این گوشی هوشمند خیلی طولانی نیست! مدت زمان شارژ شدن از 0 تا 30 درصد این گوشی هوشمند میان رده چیزی در حدود 30 دقیقه طول کشید.

برای خرید این گوشی هوشمند میان رده ارزان قیمت دوست داشتنی سامسونگ، تنها باید  239 دلار آمریکا هزینه کنید، که با توجه به چیزی که در عوض دریافت می‌کند؛ باطری قدرتمند، مبلغ خیلی کمی به نظر می‌آید!

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • LG V60 ThinQ 5G (12.46)

گوشی هوشمند ال جی V60 ThinQ 5G  بی شک باعث شگفتی است؛ باطری قدرتمند، ظاهری جذاب، سازگاری با اینترنت نسل جدید پرسرعت 5G و … همگی از برتری‌های این گوشی هوشمند در مقایسه با بسیاری از گوشی‌های هوشمند ال جی است. باطری این گوشی هوشمند ال جی 5000mAh است که در تست‌های ما بیش، با کمی چشم پوشی، 13 ساعت دوام آورد. که این گوشی را در کنار هوآوی P30 Pro (که در سال پیش “2019” معرفی شد)، به یکی از پرچم دارهایی تبدیل می‌کند که از بهترین عملکرد در بخش باطری برخوردار هستند.

همان طور که می‌دانید گوشی هوشمند ال جی V60 ThinkQ 5G تاشو (Foldable) است، پس اگر هم زمان با نمایشگر اول، از نمایشگر 2 هم استفاده کنید، از باطری این گوشی هوشمند کم‌تر می‌توانید، استفاده کنید. گرچه در تست‌ها معمولا این کار را انجام نمی‌دهند، اما اگر بخواهید از هر 2 نمایشگر 6.8 به صورت مداوم استفاده کنید، باطری این گوشی هوشمند زمانی در حدود 7 ساعت و 34 دقیقه دوام می‌آورد، که هم‌چنان باعث شگفتی است. ما امیدوار بودیم که توانایی شارژ شدن این گوشی هوشمند پرچم دار نیز کمی بیشتر تحسین برانگیز بود، اما با این حال، بعد از 30 دقیقه، مقدار شارژ این گوشی از 0 به 51 درصد می‌رسد، که این زمان کوتاه، خود باعث شگفتی است.

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • Samsung Galaxy S10 Plus (12.35)

باطری 4100mAh گوشی هوشمند پرچم دار سامسونگ،با وجود دارا بودن از نمایشگر  6.4 اینچی  AMOLED، هیچ مشکلی برای نگه داشن شارژ برای استفاده یک روز کامل ندارد. ما حتی با کمی برنامه ریزی توانستیم بیشتر از 12 ساعت و 30 دقیقه از باطری این گوشی هوشمند استفاده کنیم. که بی شک بهترین تجربه نتایج تست باطری را با این پرچم دار سامسونگ داشتیم، اما مدت زمان دوام آوردن باطری گوشی هوشمند پرچم دار سامسونگ Galaxy S10 Plus،کمی از سامسونگ گلکسی S20 Plus ندارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این گوشی هوشمند پرچم دار سامسونگ Galaxy S10 Plus می‌توان به تکنولوژی بی نظیر PowerShare  اشاره کرد. با وجود این تکنولوژی بی نظیر شما می‌توانید از گوشی هوشمند خود، برای دیگر گوشی‌های هوشمند هم‌چون iPhone Pro Max و تمامی گوشی‌های هوشمندی که از شارژ وایرلس (بی سیم ) پشتیبانی می‌کنند، شارژ منتقل کنید!

برای انتقال شارژ، کافی است که گوشی هوشمندی که از تکنولوژی وایرلس پشتبانی می‌کند را به پشت گوشی هوشمند پرچم دار سامسونگ Galaxy S قرار دهید

بیشتر بخوانید  فبلت جدید هوآوی با ظاهری منحصر به فرد

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • Moto G Fast (12.17)

شاید بخاطر تشابه اسمی این گوشی هوشمند و موتورولا Moto G Power، این 2 گوشی هوشمند را با هم اشتباه بگیرید! باطری این گوشی هوشمند موتورولا، چیزی در حدود 12 ساعت و 17 دقیقه داوم می‌آورد که 4 ساعت کم‌تر از بهترین هم‌ خانواده سری G موتورلا است، اما هم‌چنان یکی از 10 گوشی برتری است که در 18 ماه اخیر طبق تست‌هایی که انجام دادیم، از بین صدها گوشی هوشمند دیگر بهترین نتایج را داشت.

این گوشی خارق‌العاده ارزان قیمت، حتی 200 دلار هم قیمت گذاری نشده است، اما به نوبه خود یکی از بهترین‌هایی است که می‌توان در این رنج قیمت تهیه کرد. ضعیف‌ترین نکته در مورد باطری این گوشی هوشمند میان رده رزان قیمت، مدت زمان شارژ شدنش است. با این حال، طبق چیزی که نمایشگر باطری نشان می‌داد، برای شارژ شدن 0 تا 26 درصد باطری این گوشی هوشمند، باید 30 دقیقه صبر کنید.

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • Moto G Stylus (12.13)

در خصوص خانواده سری Moto G  موتورولا، باید بگوییم گوشی هوشمند موتورولا Moto G Stylus با باطری قدرتمندتری نسبت به موتو  G Fast و موتو G Power عرضه شده است، اما به این معنی نیست که در تست‌های باطری، الزما باید بیشتر دوام بیاورد. این گوشی به باطری 4000mAh مجهز شده است؛ باطری این گوشی هوشمند در تست‌های ما بیش از  ساعت دوام آورد، که رقمی تحسین برانگیز به شمار می‌آید، گرچه در مقایسه با بهترین‌های خانواده سری Moto G موتورولا کمی ضعیف‌تر در بخش باطری عمل کرده است. همانند دیگر عضو خانواده سری G موتورولا، سرعت شارژ کامل شدن باطری این گوشی هوشمند میان رده، کمی ناامید کننده به نظر می‌آید!

به نظر می‌آید در هر یک دقیقه، یک درصد باطری این گوشی هوشمند شارژ می‌شود؛ با کمی چشم پوشی، پس از 30 دقیقه، باطری این گوشی چیزی در حدود 30 شارژ شده بود! با این حال، با وجود قیمت 300 دلاری این گوشی هوشمند میان رده، شما می‌توانید برای یک روز کامل از این گوشی هوشمند استفاده کنید. از مهم‌ترین نکات مثبت این گوشی هوشمند میان رده‌، قلم استایلس تعبیه شده در قسمت لبه راست پایینی این گوشی هوشمند است که حس همانند کار کرن با نوت‌های پرچم دار سامسونگ به شما می‌دهد!

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • Google Pixel 3A (11.59)

شاید اقتصادی بودن این گوشی هوشمند گوگل، دلیل اصلی محبوب شدن بین بسیاری از کاربران باشد، اما نمی‌شود به همین سادگی از کنار باطری قدرتمند این گوشی میان رده‌ی ارزان قیمت گوگل گذشت. باطری این گوشی هوشمند ارزان قیمت، برای ساعت 11 ساعت کامل دوام آورد که رقیب اصلی گوگل پیکسل 2XL عرضه شده در سال 2017 است. رکود بیشترین مدت زمانی که گوگل Pixel 2 XL  در تست‌های انجام شده بر روی باطری از خود بر جای گذاشت، در حدود 12 ساعت و 9 دقیقه بود.

از دیگر نکات مثبت باطری این گوشی هوشمند میان رده، قابلیت شارژ شدن سریع‌اش است که تنها با 15 دقیقه شارژ، می‌تواند 7 ساعت شارژ نگه دارد! متاسفانه، گوگل این گوشی هوشمند میان رده‌ی دوست داشتنی ارزان قیمت خود را فروشگاه خود خارج کرده است و با مدل جدیدتر گوگل پیکسل 4A جایگزین کرده است (گرچه جایگزینی این گوشی هوشمند نیز با  تاخیر زیاد صورت گرفت). امیدواریم نسل‌های جدیدتر هم‌چون گوگل پیکسل 4A و گوگل پیکسل 5 (که قرار است به زودی رونمایی شود) نیز همانند مدل‌های قبلی گوگل پیکسل، در بخش باطری؛ عملکرد خوبی از خود داشته باشند.

 

گوشی نوت 20 الترا سامسونگ، گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند(

 • Samsung Galaxy S20 Ultra (Maximum 11.58)

در مورد جدیدترین پرچم دار قدرتمند سامسونگ باید بگوییم، همان طور که انتظار می‌رفت، در مورد نتایج باطری این گوشی هوشمند پرچم دار سامسونگ باد ارقام مختلفی را انتظار داشت. با توجه به تکنولوژی بی نظیر نرخ تجدیدی (Refresh Rate) که در نمایشگر این گوشی هوشمند کره‌ایی بکار برده است، در صورت تنظیم شدن نمایشگر سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra  بر روی نرخ تجدید 60hz، طبق نتایج انجام شده؛ باطری این گوشی هوشمند زمانی در حدود 11 ساعت و 58 دقیقه دوام می‌آورد که بهتر از باطری‌های همه‌ی آیفون‌های اپل عمل می‌کند!

با در نظر گرفتن نرخ تجدید 120hz، شاهد افت محسوس عمر باطری این گوشی هوشمند بودیم؛ چیزی در حدود 3 ساعت! با وجود نمایشگر 120 هرتزی، کیفیت نمایشگر و لذت کار کردن با نمایشگر به شدت بیشتر می‌شود. یکی از دیگر نکات مثبت این گوشی هوشمند، به لطف تکنولوژی فست شارژینگ 25 واتی، شارژ شدن سریع باطری سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra است. به لطف بکار رفتن تکنولوژی فست شارژینگ 25 واتی، مدت زمانی که باطری این گوشی از 0 درصد به 63 درصد می‌رسد، 30 دقیقه خواهد بود!

 

آیفون 11 پرو مکس

 • iPhone 11 Pro Max (11.54)

اگر به دنبال بهترین آیفونی هستید که بهترین عملکرد را در تست‌های باطری دارد، باید آیفون 11 پرو مکس را خریداری کنید. در حال حاضر، آیفون 11 پرو مکس بهترین گوشی آیفون اپل نیز به شمار می‌آید. علاوه بر باطری قدرتمند، این گوشی هوشمند پرچم دار اپل به تراشه‌ی بی‌نظیر A13 Bionic مجهز شده است، که عملکردی بی رقیب را برای آیفون 11 پرو مکس به ارث گذاشته است!

خبر خوب دیگر این است، که بالاخره طرفدارن سرسخت آیفون از تکنولوژی فست شارژینگ وایرلس در آیفون 11 پرو مکس استفاده کنند. به لطف تکنولوژی فست شارژینگ 18 وات بکار برده، تنها در 30 دقیقه، شارژ باطری این گوشی هوشمند از 0 به 48 می‌رسد!

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • LG G8X ThinQ Dual Screen (11:46)

قبل از اینکه ال جی V60 ThinQ 5G یکی از اصلی‌ترین پیشتازهای ال جی (با رکوردی در حدود 13 ساعت) در بخش عملکرد باطری بشود، ال جی  G8X ThinQ Dual Screen یکی از قوی‌ترین گوشی‌های ال جی بود که از بهترین نتایج در تست‌های باطری برخوردار بود. این گوشی پرچم دار 2 نمایشگر 6.4 اینچی با ثبت زمان 12 ساعت (با کمی چشم پوشی) و قیمت 699 دلار، یکی از بهترین گوشی‌های پرچم دار تاشو به شمار می‌آید که می‌توانید خریداری کنید. ثبت زمان 11 ساعت و 49 دقیقه تنها با در نظر گرفتن یک نمایشگر بود، اما اگر بخواهید هم‌زمان از 2 نمایشگر 6.4 اینچی این گوشی هوشمند استفاده کنید، با یک بار شارژ شدن کامل، تنها می‌توانید 4 ساعت و 56 دقیقه از گوشی هوشمند پرچم دار 2 نمایشگر خود استفاده کنید.

شاید برای‌تان عجیب باشد، اما نمایشگر 2 ام 6.4 اینچی ال جی G8Xف باطری مجزا ندارد، پس شاید  عملکرد نسبتا ناامید کننده باطری این گوشی هوشمند برای 2 نمایشگر، کمی منصفانه و منطقی باشد! بودن 2 نمایشگر به منزله خلاقیت بیشتر است، با این تفاوت که می‌تواند شارژ را هر چه سریع‌تر خالی کند!

 

 • Pixel 3a XL (11:44)

گوشی هوشمند گوگل پیکسل 3A XL میان رده که اتفاقا نمایشگر بزرگ‌تری هم نسب به نمایشگر 5.4 اینچی گوشی هوشمند گوگل پیکسل 3A دارد، عملکرد نسبتا ضعیف‌تری در بخش باطری دارد. با وجود نمایشگر 6 اینچی گوشی هوشمند گوگل پیکسل 3A XL، حداکثر زمان 11 ساعت و 44 دقیقه در تست باطری ما دوام آورد، که این گوشی را به یکی از بهترین گوشی‌های میان رده‌ی ارزان قیمت اندرویدی که به عملکرد باطری را دارند، تبدیل ساخته است! از خوبی‌های این گوشی هوشمند میان رده‌ی اندرویدی، شارژ سریع است در 15 دقیقه به 21 درصد شارژ ار 0 درصد رسید!

گرچه فروش این گوشی میان رده‌ی اندرویدی توسط گوگل به پایان رسیده است، اما می‌توانید از فروشگاه‌ها برای خرید این گوشی هوشمند دوست داشتنی اقدام کنید.

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • Moto Z4 (11.31)

انگار عادت عرضه گوشی‌های هوشمند همراه با باطری قدرتمند توسط موتورولا، هم برای گوشی‌های هوشمند میان رده‌اش است و هم برای گوشی‌های پرچم دار گرانش! موتورولا عرضه آخرین پرچم دار خود را نیز با باطری قدرتمند ادامه داد، تا بیشترین سهم را در بین لیست ما داشته باشد. باطری این گوشی هوشمند نسبت به مدل قدیمی‌تر موتورولا موتو “موتورولا Moto Z3 با باطری 3000mAH که در سال 2018 رونمایی شده بود” افزایش یافته و به 3600mAh رسیده است.

باطری این گوشی هوشمند با ثبت رکورد 11 ساعت و 30 دقیقه، باعث شگفتی شده است! این گوشی هوشمند موتورولا به تکنولوژی فست شارژینگ 15 واتی سریع نیز مجهز شده است،  گرچه حداقل بر روی کاغد کمی کندتر از تکنولوژی فست شارژینگ 18 وات است، اما باید انتظار سریع شارژ شدن گوشی هوشمند موتورولا Moto Z4 را داشته باشید!

 

گوشی‌ هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند

 • iPhone 11 (11:16)

گوشی هوشمند آیفون 11 اپل، شاید به اندازه‌ی آیفون 11 پرو مکس اپل گران نباشد، اما قیمت پایه‌ایی در حدود 699 دلار آمریکا را دارد. از مشخصات و باطری این گوشی نیز انتظار می‌رود عملکرد بالایی از خود بر جای بگذارند.

طبق تست‌های انجام شده، طول زمانی که باطری این گوشی هوشمند می‌تواند دوام بیاورد، در حدود 11 ساعت و 1 دقیقه است که در مقایسه با آیفون XR ارزان‌تر و قدیمی‌تر (11 ساعت و 30 دقیقه) در بخش باطری ضعیف‌تر عمل می‌کند و به خوبی باطری آیفون XR نیست! آیفون 11 از تکنولوژی فست شارژینگ پشتبانی می‌کند، اما بر خلاف آیفون 11 پرو مکس، برای استفاده از این ویژگی، باید سیم شارژر 18 واتی را جداگانه تهیه کنید. (در جعبه‌ی آیفون 11، این نوع اقلام همراه “Accessory” توسط اپل آورده نشده است)

 

منبع: TomsGuide

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 15 گوشی هوشمندی که در سال 2020 بهترین عملکرد باطری را دارند!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *