پادویش

چگونه سایز تصاویر به صورت خودکار در پاورپوینت تنظیم می شود ؟

پاورپوینت

پاورپوینت می تواند به صورت خودکار یک تصویر را به اندازه یک قاب در بیاورد. شما همچنین می توانید چندین تصویر را در حال حاضر در داخل نمایه خود تغییر ابعاد دهید تا تمامی تصاویر به یک اندازه باشند. در اینجا بحث این است که چگونه پاورپوینت این کار را انجام می دهد؟

چگونه به صورت خودکار یک تصویر را به یک شکل بچسبانید

در ابتدا، پیش بروید و یک ارائه جدید در پاورپوینت باز کنید و یک اسلاید جدید را وارد کنید که حاوی جعبه محتوا می باشد. شما می توانید این کار را با کلیک بر روی گزینه ی “New Slide” در تب “Insert” و انتخاب یکی از قالب های اسلاید انجام دهید. در این مثال “Title and Content” را انتخاب خواهیم کرد. شما همچنین می توانید جعبه محتوا یا شکل را در هر اسلاید موجود وارد کنید.

پاورپوینت

سپس، جعبه ی محتوا را با کلیک و کشیدن گوشه ها تغییر اندازه دهید.

پاورپوینت

زمانی که از اندازه ی تصاویر رضایت داشتید، بر روی آیکون “Pictures” کلیک کنید.

پاورپوینت

تصویری را که می خواهید بردارید و بر روی Insert کلیک کنید.

پاورپوینت

پاورپوینت تصویر را به اندازه ی جعبه ی محتوا تغییر می دهد.

پاورپوینت

تغییر ابعاد تصاویر به صورت چندگانه

اکنون اجازه دهید که فرض کنیم چندین تصویر در حال حاضر وارد شده اند و هر کدام از آن ها اندازه های مختلفی دارند. برای اینکه ابعاد آن ها را تغییر دهید، ابتدا همه تصاویر را با نگه داشتن کلید ctrl و کلیک بر روی هر تصویر به تنهایی انتخاب کنید.

پاورپوینت

در زیر “Picture Tools” بر روی تب “Format” کلیک کنید.

پاورپوینت

در بالای گروه “Size”، ارتفاع و عرضی که برای تصاویر می خواهید، وارد کنید.

پاورپوینت

همانطور که یک عدد را در باکس ارتفاع یا عرض تایپ می کنید، باکس دیگر به طور خودکار یک عدد متناسب را وارد می نماید. پس از اتمام کار، متوجه خواهید شد که تمامی تصاویر به همان اندازه تغییر ابعاد داده شده اند.

پاورپوینت

چندین تصویر را به صورت همزمان تغییر سایز دهید

اگر تصاویری با ابعاد مختلف در اسلاید خود داشته باشید و نمی خواهید تمامی آن ها را به همان اندازه در بیاورید، اما می خواهید تمامی آن ها را به صورت هم زمان تغییر دهید، تمامی تصاویر را با نگه داشتن کلید Ctrl و کلیک بر روی هر تصویر به نوبه خود تغییر سایز دهید. پس از انتخاب تصاویر، گوشه آن ها را گرفته و بکشید.

اگرچه ما می دانیم همیشه راه های سریع تری برای رسیدن به وظایف خاص خود دارید، ما می خواهیم به شما نشان دهیم که روش های مختلفی برای رسیدگی به این روش ها وجود دارد. در حالی که ممکن است به راحتی به اندازه کافی برای شما یک تصویر تغییر ابعاد داده و اندازه آن را بعد از قرار دادن آن تغییر نماید، همیشه گزینه های شما مناسب خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: howtogeek

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه سایز تصاویر به صورت خودکار در پاورپوینت تنظیم می شود ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *