پادویش

شروع ممنوعیت استفاده از مونوپاد ( برای عکس سلفی )

ممنوعیت استفاده از مونوپاد

گرفتن تصاویر سلفی امروزه یکی از مواردی است که بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند علاقه زیادی به گرفتن تصاویر از خود یا همان تصاویر سلفی هستند. این قضیه تا جایی ادامه یافته است که بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند امروزه با این موضوع آشنا هستند و همه از تصاویر سلفی برای ثبت خاطره هایشان استفاده می نمایند.


ممنوعیت استفاده از مونوپاد در امریکا

به گزارش گروه اخبار سایت زوم تک : شروع ممنوعیت استفاده از میله عکاسی از خود ( عکس سلفی ) در امریکا آغاز گردید .میله عکاسی از خود یا همان سلفی گیر ( مونوپاد ) به تازگی یکی از ابزار های محبوب در بین مصرف کنندگان گوشی های هوشمند شده است اما استفاده از این ابزار همیشه امن نیست ، به همین دلیل دیزنی استفاده از این ابزار در پارک های خود ممنوع کرده است.

ممنوعیت استفاده از مونوپاد

دیزنی لند که یکی از پارک های بزرگ آمریکا می باشد اعلام کرد که با شروع 30 ژوئن به دلیل آمد و رفت های مکرر در پارک و استفاده از آن در پارک آبی این مجموعه اعمال جمع آوری این ابزار شروع و تا 1 جولای کاملا جمع آوری خواهد شد .

به نظر می آید روز بروز با گذشت زمان و گسترش تکنولوژی های مختلف ، ابزار های تکنولوژیکی با مشکلاتی هم همراه می شود که اینگونه توسط مدیران شهرها در جهان ممنوع می گردد.

راستی نظر شما در مورد تصاویر سلفی چی هست ؟ به نظر شما این موضوع امروزه چه تاثیری روی زندگی اجتماعی انسان ها دارد ؟ پیشنهاد میکنم مقاله  زوم شو : جالبترین عکس های سلفی رو هم ببینید. راستی شما هم تصاویر سلفی میگیرید؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شروع ممنوعیت استفاده از مونوپاد ( برای عکس سلفی )

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *