آنتی ویروس پادویش

تلویزیون های SUHD جدید سامسونگ کیفیتی متفاوت

تلویزیونهای SUHD سامسونگ

تلویزیون های SUHD جزو جدیدترین تکنولوژی های جذاب در حوزه تلویزیون ها بشمار می رود ، SUHD چیست ؟ تلویزیون های نسل قبل که در سال های گذشته موجود در بازار با تکنولوژی UHD ارائه شده بودند ، UHD کوتاه شده عبارت Ultra High Defenitio این تکنولوژی در بین کاربران حوزه فناوری با نام 4K نام گرفته است ، این تکنولوژی با حضورش در سال های گذشته تحولی بزرگ در حوزه نمایشگر ها و تلویزیون ها در بازار ایجاد کرده بود ، با این حال جا برای افزایش کیفیت و زیبایی در ارائه تصویر وجود داشت ، در سال 2015 شرکت سامسونگ یکی از پیشگامان تولید تلویزیون های هوشمند با کیفیت بالای تصویر است .

تاریخچه حضور تلویزیون های SUHD در جهان

پس از نسل UHD نوبت به حضور یک تکنولوژی جدیدتر با کیفیت بالاتر بود ، این بار تلویزیون های SUHD این بازار با پتانسیل بالا را تحت تاثیر قرار داد ، تلویزیون های SUHD به دلیل تکنولوژی بالای خود و در نهایت کیفیت تصویر بسیار بالا با قیمت بالاتری نسبت به نسل های قبلی خود ارائه شده است. در تلویزیون های SUHD با اضافه شدن یک لایه بین دیود ها و پنل نمایش کیفیت تصاویر افزایش یافته است ، تلویزیون های جدید سامسونگ برای اولین با در جهان این تکنولوژی جدید را وارد بازار تلویزیون های هوشمند کرده است ، جالب اینجاست که این افزایش کیفیت با افزایش انرژی همراه نبوده است و شرکت سامسونگ در تولید این تلویزیون های هوشمند توانسته این مشکل را برطرف نماید .

تلویزیونهای SUHD سامسونگ
تلویزیونهای SUHD سامسونگ

چرا تلویزیون های SUHD دارای کیفیت بالاتری نسبت به نسل قبلی خود دارند ؟

تلوزیون های SUHD با استفاده از نانو کریستال ها در ساختار آن و بهبود کیفیت نمایش رنگ ها در سه رنگ اصلی قرمز ، سبز و آبی توانسته تصویری طبیعی و زیبا را به نمایش گذارد ، در تلویزیون های نسل قبل سامسونگ رنگ آبی از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار بود اما رنگ های دیگر اصلی یعنی قرمز و سبز از شفافیت و وضوح کمتری برخودار بوده است ، در تلویزیون های نسل جدید این مشکل برطرف شده است و رنگ های اصلی RGB این مشکل را ندارند  و شفافیت هر سه رنگ بهبود یافته است. این عملکرد در ارائه تصویری طبیعی تر و زیبا تر تاثیر بسیار بالایی داشته است.

بیشتر بخوانید  دستگاه تصفیه هوا سامسونگ هدیه ای جدید برای خریداران یخچال های سامسونگ

تلوزیون های SUHD دوستدار محیط زیست

شرکت سامسونگ توانسته در طول سال های گذشته نسبت به محافظت از محیط زیست در راستای سیاست حفظ محیط زیست قدم های بسزایی بردارد ، تا جایی که این شرکت در سال گذشته توانست در نمایشگاه CES 2015 جوایزی در حفاظت از محیط زیست از آن خود نماید. شما میتوانید اطلاعات بیشتری از این موضوع را در اخبار کمپانی سامسونگ در نمایشگاه CES 2015 نوآور و حامی محیط‌ زیست مشاهده نمایید.

تلویزیونهای SUHD سامسونگ
تلویزیونهای SUHD سامسونگ

تلوزیون های SUHD هوشمند تر از قبل

در تلویزیون های SUHD سامسونگ هوشمند بودن مفهومی جدیدتر بخود یافته است ، سامسونگ در سال های گذشته به سیستم عامل جدیدی را به دنیای تکنولوژی بنام تایزن معرفی کرد ، این سیستم عامل در دستگاه های هوشمند خانگی سامسونگ بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد ، سامسونگ در تلویزیون های نسل جدید خود برای تحقق اینترنت اشیا این تلویزیون را با قابلیتهای جدیدی ارائه کرده است . رابط کاربردی در این تلوزیون ها و محیط سیستم عامل تایزن بسیار ساده و کاربردی است کاربر عادی می تواند براحتی بهترین کاربرد را از بخش رابط کاربری این تلویزیون ها داشته باشد .

در مقالات آینده به بررسی تلویزیون های جدید سامسونگ خواهیم پرداخت ، تلویزیون هایی که با تکنولوژی جدید SUHD در سال 2015 روانه بازار ایران شده است . با زوم تک همراه باشید…

3/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : تلویزیون های SUHD جدید سامسونگ کیفیتی متفاوت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *