کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد.

کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد.

کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد. : به گزارش گروه علم و فناوری زوم تک به نقل از نمایندگی سامسونگ در ایران این شرکت جدیدترین چاپگر های خود را تحت تکنولوژی NFC روانه بازار می کند. این شرکت اعلام کرد کاربران این چاپگر ها قادر خواهند بود  به کمک چاپگرهای تک‌ رنگ لیزری و چند‌کاره (MFP: Multifunction Printers) که به تکنولوژی NFC مجهز است به ‌سادگی اسناد و فایل های مورد نیازشان را با کیفیت بالا و از طریق تلفن همراه هوشمند خود چاپ کنند . این تکنولوژی جدید در پرینتر های سامسونگ تحولی جالب رو در این حوزه ایجاد کرده است.

کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد.

این پرینتر ها با تکنولوژی جدید NFC  در مدل های M2020W Xpress ارائه شده است که متشکل از پرینتر های تک رنگ لیزری M2020W و تک رنگ لیزری M2070W چند کاره می باشد.گفتنی است کمپانی سامسونگ این محصول جالب و در قالب گجت را برای مصارف خانگی و کسب و کار های کوچک ارائه کرده است ، تا یک کاربر معمولی بتواند کار های اسکن ، پرینت خود را به کمک گوشی و پرینتر های جدید سامسونگ انجام دهند.

یکی از معاونان ارشد بازاریابی سامسونگ بنام دیوید اس دبلیو سانگ(David SW Song) در یک کنفرانس خبری در مورد این پرینتر های جدید مبتنی بر تکنولوژی NFC اعلام کرد : " جدیدترین روش های چاپ ما بر اساس نیاز های مصرف‌ کنندگان به چاپ مستقیم تصاویر و اسناد از طریق تلفن‌های همراه ارائه شده است و این پرینتر های در حقیقت پاسخی برای این نیاز کاربران گوشی های هوشمند است. سری M2020W Xpress این پرینترها كه مجهز به تکنولوژی NFC می باشد ، نشانگر این است که سامسونگ در تولید تکنولوژی های پیشرفته در حوزه چاپ پیشتاز است .  این در حقیقت نقشه راه سامسونگ برای حل مشکلات کسب و کار های کوچک و خانگی در مورد نیازشان به چاپگر های مبتنی بر تکنولوژی NFC است. و ما این راه را ادامه خواهیم داد."

کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد.

آسان کردن روش های چاپ از طریق موبایل پرینت

پرینت گرفتن همیشه به عنوان معضلی برای کاربران کسب کار های کوچک و  خانگی است . که سامسونگ این مشکل را با رونمایی پرینتر های سری Xpress M2020W با هدف چاپ سریع و آسان، با قابلیت اتصال بدون سیم به دستگاه‌های موبايل و امکان چاپ در حین حرکت را فراهم می‌نماید. کاربران به راحتی قادرند تصاویر، اسناد ، ایمیل‌ها و محتویات وب خود را با قرار دادن تلفن‌ همراه هوشمند بر روی چاپگر مبتنی بر تکنولوژی NFC سامسونگ  پرینت نمایند.

بیشتر بخوانید  انتشار آپدیت جدید برای نسل اول گلکسی فولد

سامسونگ از لحاظ نرم افزاری هم قابلیت هایی را برای آسان سازی روند چاپ توسط گوشی های هوشمند رو در نظر گرفته و اپلیکیشنی با نام Mobile Print رو هم برای این منظور طراحی و برنامه نویسی کرده است.

نصب آسان و ساده

یکی از مشکلاتی که کاربران برای ساتفاده از پرینتر ها دارند نحوه نصب و شناسایی پرینتر ها به کامپیوتر است ، سامسونگ در سری جدید پرینتر های خود این مشکل رو هم هموار کرده و پرینتر های جدید براحتی قابل شناسایی توسط گوشی هستند ، و تنها در سه گام این مورد حل می شود.

آشنایی با خطاهای پرینتر هم در این پرینتر های جدید براحتی قابل شناسایی است و تمامی پیام ها در گوشی کاربر اعلام میشود و وی می تواند براحتی از این مشکل مطلع شود. در نتیجه گیری نهایی می توان به این نتیجه رسید که این دو محصول گزینه‌ ای بسیار مناسبی برایافرادی است که می‌خواهند با سرعت و راحتی هر چه بیشتر و بدون هیچ پیچیدگی، از انواع فایل‌ها تنها با یک اشاره پرینت بگیرند.

نظر شما در مورد این تکنولوژی جدید شرکت سامسونگ چی هست؟ اصلا شما پرینتر در ارتباط هستید؟

منبع : manapayam.com

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کمپانی سامسونگ چاپگر های جدید خود را با تکنولوژی NFC وارد بازار کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *