پادویش

سامسونگ گلکسی اس 6 بیست میلیون واحد سفارش گرفت

سامسونگ گلکسی اس6 در ایلات متحده6

سامسونگ گلکسی اس 6 بیست میلیون واحد سفارش گرفت : شرکت سامسونگ با تلاش فراوانی که در راه به دست آوردن بازار موبایل انجام داده است حال به آرزوی خود در این طزیق دست پیدا کرده است . سامسونگ با تلاش فراوانی به طراحی تلفن های شاخص خود و همچنین دستگاه های هوشمند دیگر تبدیل به شاخصی شده است که خود خواهان آن بود. هنوز از انتشار Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge چند روزی نمی گذرد که گزارشی ازکره  به دست آمده است که ادعا می کند 20 میلیون واحد از سامسونگ S6 و سامسونگ S6Edge  سفارش داده شده است این یک رکود برتر برای سامسونگ است . در تعداد این سفارشات می توان این را بیان کرد که 15 میلیون واحد برای S6 و 5 میلیون واحد نیز برای S6 Edge  می باشد.

رکورد فروش برای سامسونگ

20 میلیون واحد سفارش برای گوشی هوشمندی که هنوز از انتشار آن چند روزی نمی گذرد یک رکورد جدید برای شرکت سامسونگ کره می باشد. مدیر اجرایی(رئیس هیئت مدیره) سامسونگ گفت که به دلیل استقبال بهتر از هر دو گوشی که هفته پیش در کنگره ی جهانی موبایل ارائه شد انتظار داریم که این دو گوشی بطور سراسری در اواسط ماه آینده منتشر خواهند شد.

رئیس شرکت تولید کننده ی سامسونگ ، شین جونگ کیون گفت استقبال از این دو مدل جدید گوشی بسیار بهتر از استقبال Samsung Galaxy S5 بود. رئیس هیئت مدیره سامسونگ گفت  : " صادقانه بگویم پیش از سفارشات این دو مورد از Galaxy نیز مشتزیان عمده ما بسیار زیاد بودند ".این یک دفاع در برابر مدل های پیشین سامسونگ می باشد که سامسونگ هم چنان قصی بر ادامه تولید برترین و شاخص ترین گوشی های خود است و با تولید گوشی های جدید دوست ندارد گوشی های قدیمی را از بازار خارج کند .

زوم تک : در سال گذشته اپل با ارائه ی iPhone 6 و iPhone 6 plus با قدرت زیادی با گلگسی S5 مبازره می کرد در حالی که این نوع از گوشی های اپل دارای صفحه نمایش بزرگی بودند که به این شرکت در فروش آنها یک رکورد جدید چیزی در حدود 74500000  واحد در سه ماهه چهارم سال 2014 به جای گذاشت. اگر اندازه ی شفارشاتی که به Galaxy S6 و نوع Edge آن داده اند درست باشد سامسونگ با ارائه این دو گوشی به صحنه رقابت در فروش به میدان برگشته است.

سامسونگ گلکسی اس 6 ایج

منبع : فون آرنا

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ گلکسی اس 6 بیست میلیون واحد سفارش گرفت

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. الان رقابت اصلی بازار تلفن های هوشمند دست سامسونگ و اپل هستش
    ولی این محصول آخری دو تا شرکت بدجور شبیه همدیگس (از ظاهر)
    حالا کی از کی کپی کرده خدا میدونه…