تبلت تاشو سامسونگ پدیده ای متفاوت

samsung

 دوسداران دنیای تکنولوژی بویژه طرفدارن موبایل و تبلت همیشه  به دنبال تازه های فناوری هستند و این خود باعث شده کمپانی ها به فکر ساخت محصولات جدید و نوع اوری باشند که همواره کاربران از انها انتظار دارند اما یک مشکل نگران کننده ای که در اینجا وجود دارد این است که با پیشرفت تکنولوژی همواره محصولاتی هم ارائه میشود که سایز بسیار بزرگی دارند و همیشه باعث اشغال کردن محیط بسته شمادر خارج از منزل شده است.

مثلا تبلت های بزرگتر از هفت اینچ در بیرون از منزل به دلیل سایز بزرگی که دارند باعث مشکل شده اند و علاوه بر حمل مشکل انها یک مشکل بزرگتر اینکه به دلیل سطح بزرگتر همیشه در خطر برخورد با موانع و احتمال آسیب به انها وجود دارد.

تبلت تاشو سامسونگ
تبلت تاشو سامسونگ

در کارتون های تلویزیونی همیشه دیدیم طرف ماشین یا حتی خانه خود را تا کرده و به راحتی با خود حمل میکند و در هرجا که مایل بود وسیله خود را باز میکرد و از ان استفاده میکرد و شاید این خنده دار باشد ولی ماهم آرزو میکردیم کاش چنین چیزی بود.

اما چنین چیزی حال در کمپانی سامسونگ به وقوع خواهد پیوست این کمپانی کره ای اعلام کرده در حال کار برروی تبلت تاشو 9 اینچی میباشد که با چند بار تا خوردن به اندازه یک اسمارت فون شود و شما بتوانید انرا راحت حمل کرده و در زمان نیاز باز کنید و بهره ببرید.

البته اخبار ضد ونقیضی مبنی بر تولید اولیه این محصول به گوش رسیده است که گفته میشود این تبلت تاشو سامسونگ ساخته شده است و سامسونگ در حال بررسی قیمت و سیستم ان میباشد تا در اینده نزدیک روانه بازار کند این تبلت دارای کیفیت نمایشگر فول اچ دی خواهد بود و اگر روانه بازار شود اولین تبلت تا شو با چنین ویژگی هایی خواهد بود هنوز خبر زیادی در دست نیست.

منبع:androidauthority.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تلفن هوشمند Galaxy A02s سامسونگ در راه است

نظرات در مورد : تبلت تاشو سامسونگ پدیده ای متفاوت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *