پادویش

سامسونگ در حال توسعه نمایشگر اولد با پیکسل های واقعی

سامسونگ در حال توسعه نمایشگر اولد با پیکسل های واقعی

سامسونگ اخیراً ثبت نام تجاری فناوری صفحه نمایش جدیدی به نام Lifelike Pixels را ارائه کرده است که می تواند بازتولید رنگ بهتر و زاویه دید وسیع تری را نسبت به نمایشگرهای OLED فعلی ارائه دهد. در اینجا جزئیات…

فرادرس

سامسونگ درخواست ثبت علامت تجاری برای فناوری نمایشگر جدیدی به نام Lifelike Pixels کرده است. این برنامه که توسط بخش نمایش سامسونگ ثبت شده است و احتمالاً از این فناوری در صفحه نمایش های OLED و تبلت استفاده می شود. با این حال، این فناوری همچنین پتانسیل استفاده در دستگاه های دیگر، مانند لپ تاپ های AR/VR و ساعت های هوشمند را دارد.

ثبت علامت تجاری Lifelike Pixels در همان روزی ثبت شد که سامسونگ برای علامت تجاری Flex Hybrid، نوع جدیدی از نمایشگر که همزمان تا می‌شود و می‌کشد، ثبت شد. این فناوری برای لپ تاپ های آینده طراحی شده است که می توانند در اندازه های کوچکتر تا شوند. سامسونگ همچنین سه صفحه نمایش اضافی را نشان می دهد:

دقیقاً مشخص نیست که فناوری Lifelike Pixels چگونه کار می کند، اما می تواند با بهبود تولید مثل رنگ نسبت به نمایشگرهای OLED ارتباط داشته باشد. این یک پیشرفت بزرگ نسبت به فناوری OLED عالی سامسونگ خواهد بود که به خاطر نسبت کنتراست بالا و زاویه دید وسیع و زمان پاسخگویی سریع آن شناخته شده است.

در پایان، برنامه سامسونگ برای علامت تجاری Lifelike Pixels نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی یک فناوری نمایشگر جدید است که در محصولات آینده استفاده خواهد شد. در حالی که ما هنوز دقیقاً نمی دانیم چه فناوری، ممکن است بازتولید رنگ نمایشگرهای OLED را بهبود بخشد. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این ویژگی در دستگاه‌های آینده سامسونگ مورد استفاده قرار گیرد و همچنین می‌توان آن را در آینده برای سایر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نیز عرضه کرد. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ در حال توسعه نمایشگر اولد با پیکسل های واقعی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *