آنتی ویروس پادویش

2k و 4k را فراموش کنید نمایشگر 11k سامسونگ وارد می شود !

2k و 4k را فراموش کنید

سامسونگ در حال کار روی نمایشگر 11k برای گوشی های هوشمند است ، اگر فکر میکنید که نمایشگر های 2k خیلی پیشرفته هستند مطمعنا تعجب میکنید اگر بگوییم که سامسونگ در حال کار روی یک نمایشگر 11k با تراکم 2250 پیکسل بر اینچ و کیفيت 6336×11264 پیکسل. با صفحه نمایش 5,75 اینچ میتواند باعث سر بلندی گوشی های آینده شود. بر اساس سایت خبری کره،(ET)، سامسونگ برای شروع کار روی نمایشگر های فوق عادی با دولت کره جنوبی همکاری می نماید و 26,5 میلیون دلار روی این پروژه 5 ساله سرمایه گذاری شده است.

از قرار معلوم 13 کمپانی از اول ژوئن روی این پروژه کار میکنند. و به نظر میرسد سامسونگ پیشرفت قابل توجهی در زمینه ساخت نمایشگر 11k بدست اورده است. این کمپانی حتی قادر به نمایش یک نمونه اولیه از این نمایشگر در المپیک زمستانه پیونگچانگ خواهند بود. مرتبط: ممکن است نمایشگرهای منعطف سامسونگ تا 2016 به بازار بیایند با این حال، در حال حاضر،نمایشگر 11k آرزوی کارکنان تکنوفیل است. نمایشگرهای 2kی کنونی نهایتا کیفیتی معادل  2560×1440 پیکسل و تراکم 576 پیکسل در اینچ دارند. در مقابل، نمایشگر 11k چهار برابر متراکم تر و شفاف تر از بهترین نمایشگر کنونی خواهند بود. البته، شک و شبه زیادی وجود دارد که آیا چشم انسان قادر به تشخیص تفاوت نمایشگر 720 pixel و 1080 pixel خواهد بود یا خیر، تشخیص تفاوت quad HD و full HD به کنار. رزولوشن بالا تر به معنای سریعتر تمام شدن باتری هم هست که معامله ای ست که بیشتر مشتریان قبول نمیکنند.

با این حال، سامسونگ میگوید زمان و پولی که در این پروژه صرف میشود ارزشس را دارد. کمپانی میگوید ممکن است افکت سه بعدی را روی این صفحه نمایش امتحان کند که مشکل جدیدی به وجود می آورد، صفحه نمایش های سه بعدی به چشم کاربران آسیب میزنند و باعث بیماری میشوند. هر چند ممکن است سامسونگ راهی برای گریز از دردسر هایی که یک نمایشگر سه بعدی در گذشته ایجاد میکرد، پیدا کند. پروژه هنوز در اوایل راه است و تکنولوژی باتری ها و نمایشگر ها تا 2018 پیشرفت زیادی خواهند داشت.

منبع:digitaltrends.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : 2k و 4k را فراموش کنید نمایشگر 11k سامسونگ وارد می شود !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *