آنتی ویروس پادویش

شایعه : نسخه جدید از ساعت اپل Apple Watch2

آیفون 6S چه زمانی عرضه خواهد شد؟

Apple Watch را کسی از یاد نبرده. این ساعت اپل به صورت واقعا پر سر و صدایی عرضه شد و به تولید انبوه آن رسید از نسخه ای که طلا در آن بکار رفته شده بود تا نسخه ی ورزشی این ساعت یک تفاوت عمده با دیگر ساعت ها داشت آن هم سیستم عامل و پیچی بود که در کنار آن قرار داشت که به عنوان چرخاننده و یا گرداننده میتوان از آن یاد کرد. اپل ساعت خود را دیر تر از همه ی شرکت ها معرفی کرد و حال شایعه های نسخه ی 2 آن هم دیر از رقيبان  پیچیده. با زوم تک همراه باشید.

شایعه : نسخه جدیدي از ساعت اپل Apple Watch2

شایعه : نسخه جدید از ساعت اپل Apple Watch2

شایعه ی جدیدي در کره ایجاد شده Apple Watch 2 به طراحی نسخه اول خود پایبند خواهد بود . در واقع اگر این شایعه صحت داشته باشد Apple Watch 2 صفحه نمایش فعلی را یعنی    1.32 اینچی- OLED حفظ خواهد کرد. و همان گونه که Apple Watch1 عرضه شده با رزولوشن 340 در 272 خواهد بود و همچنین برای نسخه ی ورزشی این دستگاه صفحه نمایش 1.5 اینچی با رزولوشن 390 در312 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از طرفی دیگر موضوع تولید کنند گان صفحه نمایش شرکت اپل هنوز داغ است و در حالی که گفته میشود شرکت LG تولید کننده صفحات نمایش Apple Watch ها باشد اما شایعه ای بیان میکند که درزمان عرضه خواهید دید که شرکت سامسنوگ این صفحات نمایش را به صورت انحصاری برای Apple Watch های نسخه ی دوم عرضه خواهد کرد. عاقبت این ماجرا ها و تنش هایی که برای Apple Watch درست شده در سال آینده که این ساعت هوشمند عرضه خواهد شد به پایان میرسد.

 شایعه : نسخه جدید از ساعت اپل Apple Watch2

در Apple Watch 2 میتوانیم شاهد یک صفحه نمایش نازک تر باشیم که این موضوع به اپل امکان میدهد تا ظرفیت باتری خود را افزایش دهد. اما نکته ای که طرفداران اپل را ذوق زده خواهد کرد این است Apple Watch 2 قرار است یک نسخه ساعت هوشمند همانند Gear S سامسونگ باشد. این بدان معنی است که ساعت جدید اپل لزوما نباید با آیفون جفت شود و شما در آن این توانایی را دارید که به صورت مستقل تماس برقرار کنید و به اعلان هایتان هم پاسخ دهید.

بیشتر بخوانید  3 مدل از برترین ساعت های هوشمند از نظر کاربران

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شایعه : نسخه جدید از ساعت اپل Apple Watch2

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *