رزیدنت اویل 2 بازسازی خواهد شد

رزیدنت اویل 2 بازسازی خواهد شد

در اینجا یک خبر بسیار جذاب برای طرفداران سری بازی های رزیدنت اولین وجود دارد. به شکل رسمی ، شرکت کمپکام در حال بازسازی ، بازی ترسناک – بقا رزیدنت اولیل 2 ساخته شده از سال 1998 هستند. به عنوان یک طرفدار مطمعین شوید که این بازی مدت زمان زیادی نیاز دارد تا آماده شود.

رزیدنت اویل 2 بازسازی خواهد شد

اکثر گیمر ها این حس را دارند که بازی رزیدنت اویل 2 از بهترین های این مجموعه است. به سختی میتوان یک طرفدار رزیدنت اویل یافت که نظری مخالف با این را داشته باشد. بار ها از این بازی به عنوان بهترین بازی ویدئوی  ترسناک – بقا تاکنون یاد شده است .

حال ، این آخرین بازسازی رسمی برای آن خواهد بود. سازنده ی آن در یک ویدئو ، در مورد این بازسازی اعلام کرده است ، ” ما در بخش 1 R&D  ، بهترین کارمان را انجام خواهیم داد ، برای بازخورد های شما و ارائه تجربه گیم پلی که شما در انتظار آن هستید.”

 امید واریم که این بازی در حد انتظارات شما باشد. پس از انتظار کشیدن طولانی ، در واقع انتظارات هواداران بسیار بالا میرود . ما یک تاریخ انتشار دقیق برای آن نداریم  البته دلیل آن این است که اکنون بسیار زود میباشد . و دقیقا ما هیچ اطلاعاتی راجب پلتفرم هدف برای این بازسازی نداریم. اما به زودی اخبار جدید راجب آن در دسترس خواهد بود.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رزیدنت اویل 2 بازسازی خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *