آنتی ویروس پادویش

ios 9 نیامده مشکل ساز شد !

ios 9

همانطور که تقریبا تمام کاربران آیفون و آیپد می دانند، اپل اخیرا سیستم عامل دستگاه های خود را به روز رسانی کرده است. این سیستم عامل جدید ترین و بهترین سیتم عامل این شرکت برای کاربران است.

این ios جدید برای تمام دارندگان گوشی های 4s و جدیدتر از آن، تمام آیپد های مینی و آیپد های بزرگ از 2 به بعد در دسترس است. ios  در برخی از ویژگی ها محدودیت هایی را حاصل آورده. با وجود اینکه اپل وعده داده بود تا ios جدید پیشرفته تر و  عملکرد بهتری داشته باشد، ولی به نظر می رسد برخی از کاربران با به روز رسانی سیستم عامل آیفون یا آیپد خود با مشکلاتی مواجه شده اند.

این ios 9  جدید صدای شکایت برخی از کاربران در آورده است. واقعیت این است که بعضی از آن ها پس از به روز رسانی ios  دستگاه خود با مشکلاتی مواجه شدند.

ظاهرا به روزرسانی ios در برخی دستگاه ها کندی سیستم عامل را ارمغان آورده و در برخی موارد حتی باعث شده برخی برنامه ها به طور تصادفی  بسته شوند. این شکایات بیشتر از سوی دارندگان گوشی های 5s و 6 گزارش شده اگرچه که شامل همه نمی شود و برخی با به روز رسانی سیستم عامل خود با هیچ مشکلی مواجه نشدند. ولی متاسفانه طبق گزارشات مشکلات ایجاد شده با ریست کردن دستگاه و یا نصب دوباره سیستم عامل ios9 از بین نمیروند و همچنان باقی است.

همچنین لازم به ذکر است شرکت ایرانسل از کاربران اپلی خود خواسته در به روزرسانی سیستم عامل کمی صبر به خرج دهند چرا که این سیستم عامل با بروز اختلالاتی در سازگاری با نسل چهارم تلفن همراه روبروست.

شما چه فکر می کنید؟ اگر شما هم ios  خود را به روز رسانی کرده اید و با مشکلاتی مواجه شدید با ما به اشتراک بگذارید و اگر هنوز این کار را نکرده اید بهتر است کمی دست نگه دارید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تولید آیفون 14 برای نخستین بار در هند آغاز می شود

نظرات در مورد : ios 9 نیامده مشکل ساز شد !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *