اولین تصاویر گرفته شده با آیفون 6s

آیفون 6 اس پلاس

آیفون به گرفتن برخی تصاویر و فیلم های استثنایی با دوربین خود شناخته شده است و همیشه وقتی هرساله مدل جدید آن ارائه می شود، نتایج درجه یکی را به نمایش می گذارد. در این زمینه باید گفت آیفون ها هیچ زمان دوربین قویی در بورد خود نداشته اند به طوری که حتی با نگاه به برگه مشخصات دستگاه، دوربین آن ناامید کننده بود. اگرچه در حال حاضر همه ما می دانیم ارزش یک دوربین با مقدار مگاپیکسل اندازه گیری نمی شود. اما در عوض ترکیب چند چیز باعث شده تا دوربین آیفون به طور مستمر تبدیل به یکی از بهترین دوربین ها در مقایسه با بقیه باشد.

با مدل های جدید آیفون عرضه شده یعنی آیفون 6s و 6s پلاس، اپل در نهایت خود را از دوربین هایی با مگاپیکسل تک رقمی به دوربین هایی با مگاپیکسل دو رقمی رساند. آیفون های جدید با دوربین 12 مگاپیکسلی بدون شک می توانند جایگاه خود را به عنوان بهترین در حال حاضر تثبیت کنند. اگر تا کنون هم اندکی در مورد آیفون های قبلی شک داشتیم، اکنون دیگر جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمانده است. ما تصمیم گرفتیم چند نمونه برای شما بگیریم تا لذت ببرید.

همچنین شایان ذکر است، مانند سال گذشته آیفون 6s پلاس با دارا بودن ویژگی تثبیت نوری نسبت به سایر گوشی های هم خانواده خود، مزایایی دارد اگرچه بر خلاف مدل سال گذشته، آیفون های جدید قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت بالاتر از جمله 4k را دارا هستند. ما مشتاقیم که همه این ها را به شما نشان دهیم ولی شما باید تا بررسی کامل صبور باشید. در این میان، آن چیزی است که شما می توانید از این دو گوشی قدرتمند انتظار داشته باشید. امیدواریم از تصاویر لذت ببرید.

نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین آیفون 6s

i1 i3 i2

تصاویر نمونه گرفته شده با دوربین آیفون 6s پلاس

i+1 i+3 i+2

منبع: phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آخرین شایعات درباره ی آیفون 7 + عکس

نظرات در مورد : اولین تصاویر گرفته شده با آیفون 6s

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *