حضور پیش از موعد فناوری / تایید وجود حسگر عنبیه چشم در Galaxy Note 7

گلکسی نوت 7

بوجود آوردن جذابیت و چالش در دنیای تکنولوژی همیشه آنطور که انتظار داریم اتفاق نمی افتد.شاید انتظار داشته باشید که کمپانی های مختلف تنها با تولید محصولات سخت افزاری یا نرم افزاری قدرتمند شگفتی را در ذهن کاربران بوجود بیاورند.اما این حادثه می تواند بسیار ساده تر از این ها باشد!
مثلا وقتی همگان انتظار انتشار ویندوز 9 را می کشند با نام 10 روبه رو شوند، یا اینکه با جستجو در مورد محصول سری نوت بعدی سامسونگ، متوجه پرش از عدد 6 به 7 شوند!!

صفحه نمایش بزرگ + بهره بری از SPen که ویژگی های بسیاری به این گوشی های می بخشد از دلایل پرطرفدار شدن گوشی های سری نوت است، سری ای که بنا به اعلام رسمی سامسونگ، در روز ۱۲ مرداد و طی مراسم Unpacked جدیدترین عضوش با نام گلکسی نوت ۷ معرفی شود. مهمترین موضوعی که در مورد بود یا نبودنش در این محصول مورد بحث قرار می گرفت، وجود حسگر عنبیه چشم بعنوان یک سد امنیتی قدرتمند بوده است، امکانی که با تایید Zauba وجود آن قطعی به نظر می رسد.

Zauba که وب سایتی در حوزه صادرات و واردات در کشور هند بشمار می رود، دست قوی ای در افشا کردن اطلاعات محصولات پیش از منتشر شدن آن ها دارد.حال از آنجائیکه با نزدیک شدن به ماه آگوست همه چشم ها به سمت معرفی محصول سری نوت سامسونگ، طبق عادت چند سال گذشته، دوخته می شود، وب سایت نامبرده نوت 7 را محصولی 6 اینچی که از سیستم قدرتمند جدیدی به عنوان سد امنیتی استفاده می کندبنا به مشخصات دیگری که توسط این وب‌سایت در مورد محصول مورد اشاره اعلام شده، فبلت امسال سامسونگ  معرفی کرده است.وجو این امکان در تصویر منتشر شده کاملا واضح است.

وجود این حسگر به معنی حذف حسگر اثرانگشت نیست، بلکه این سیستم امنیتی همانند نسخه قبلی یعنی نوت5 وجود داشته و تنها به کمک یک نوع حسگر دیگر، امنیتی گوشی را بصورت قطعی تضمین خواهد کرد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  5 دلیل که باید تا زمان عرضه گلکسی نوت 7 منتظر مانده و گوشی دیگری نخرید!

نظرات در مورد : حضور پیش از موعد فناوری / تایید وجود حسگر عنبیه چشم در Galaxy Note 7

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *