چگونه در اینستاگرام کامنت را غیر فعال یا فعال کنیم؟

حذف کامنت در اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام قابلیت نوشتن کامنت را غیر فعال کنیم یا غیر فعال ؟ در این مقاله روش های اصولی برای فعال یا غیر فعال کردن اینستاگرام را برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد با زوم تک همراه باشید .
اینستاگرام نیز به عنوان یکی از نرم افزارهای است که امروزه بسیار کاربرد داشته است و در نواحی مختلف مردمان بسیاری از آن استفاده می کنند .
اینستاگرام خود از جمله نرم افزاریهای است که همواره تلاش کرده تا بخش های مختلف آن را برای کابران بهبود ببخشد. اینستاگرام این بار در آپدیت جدید خود قابلتی در مورد کامنتها به آن اضافه کرده است . کامنت ها را می توانیم بخش هسته ای اینستگرام بدانیم و به عنوان قسمتی است که کاربران می توانند به تبادل در آن بپردازند .

حالا اگر دنبال آموزش تنظیمات اینستاگرام هم هستید می توانید مقاله آموزش تصویری تنظیمات تلگرام را هم بخوانید .
حالا اینستاگرام برای اینکه بتواند در برخی موارد موجب تقویت تعامل مثبت کاربران خود باشد و همچنین در برخی موارد از درج کامنت جلوگیری نماید قابلیت جدیدی را به آن اضافه کرده است که ما سعی داریم در ادامه مطلب این موضوع را به صورت سریع و آسان به شما آموزش دهیم . با زوم تک همراه باشید :

چگونه امکان پست گذاشتن در اینستاگرام را غیر فعال نماییم :

how to ‘like’ or disable comments on Instagram posts
پیش از اینکه اینستاگرام نسخه جدید خود را معرفی کند ، در نسخه های قبلی ما شاهده قسمتی بودیم که می توانست موجب ارسال پیام موقت و ناپدید شونده در آن شود . اما هم اکنون با تغییراتی که در نسخه بروز اتفاق افتاده است قابلیتی به آن اضافه شده است که به وسیله آن خواهیم توانست گزاشتن کامنت ها را غیرفعال کنیم و این باعث شده است تا به نرم افزاری ایده آل تبدیل شود . در طی این ماه های اخیر شاهد دو بخش بوده ایم ، که شامل غیرفعال سازی و لایک کامنت بوده است .

لایک کردن کامنت ها در اینستاگرام

در گذشته ها برای اولین بار فیس بوک لایک کامنت را معرفی کرد و در واقع به وسیله این قسمت می توانستیم نظری را تایید یا رد کنیم . حالا اینستگرام نیز در تغییراتی که برای خود ایجاد کرده است این قابلیت را به وجود آورده است او هم مانند فیس بوک لایک کامنت را برای خود اختصاص داده است .
می توانید روی آیکون قلبی که کنار هر کامنت وجود دارد با انگشت کلیک کنید بدین وسیله شما آن کامنت را لایک نموده اید .

بیشتر بخوانید  تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام

چگونه کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم ؟

هم اکنون نیز یه قابلیت خوب به اینستاگرام اضافه شده است از طریق این قابلیت خواهیم توانست که از درگیری لفظی تا کامنت های جنجالی در اینستاگرام جلوگیری کنیم . ممکن است در اینستاگرام گاهی در کامنت ها مشاهده کرده باشید که موجب جنجال و درگیری شده باشد پس این قسمت حذف کامنت به سراغ کاربران آمده است تا برای همیشه از شر این جنجال ها رها شوند . شما می توانید برای هر پستی که معرفی می کنید از طریق Turn Off Commenting بخش غیر فعال سازی کامنت را برای خودتان برقرار کنید . البته باید فراموش نکنید که این قابلیت فعلا به صورت تکی بر روی هر کامنت انجام می شود و بعدهاشاید قابلیت کلی غیرفعال کردن نیز به آن اضافه شود .
اگر می خواهید از این قابلیت استفاده کنید باید حتما از اینستگرامی استفاده کنید که بروز شده باشید پس حتما فراموش نکنید که اینستاگرام خود را بروز کنید تا بتوانید از این قابلیت ها استفاده نمایید .

چگونه نظرات را در اینستاگرام ببندیم :

 

آموزش اینستاگرام : برای اینکه نظرات را در اینستاگرام ببنید 2 راه قرار داده شده است . اولی راه این است که شما در زمانی که پست می گذارید به روش متداول هنگام که می خواهید پستتان را ثبت کنید از بخش Advanced Settings کامنت ها را ببندید .

در این بخش یک زبانه وجود دارد به نام زبانه Turn Off Commenting که اگر شما آن را خاموش کنید در واقعه بخش نظرات را غیرفعال سازی نموده اید . در واقعه همین بخش پست گذاری است که کاربران خواهند توانست از افکت های اینستگرام به تصاویر خود جلوه ی بهتری بدهند یا می توانند کامنتها را غیر فعال سازی کنند یا بدون اینکه فالورری را بلاک کنند آن را از لیست خود حذف نمایند .

 

روش دومی که قصد معرفی آن را داریم از روش اول بسیار راحت تر می باشد . شما می توانید برای اینکه کامنت ها ببنید ابتدا سه نقطه ای که در تنظیمات همان پست است را مشاهده کنید. اگر از اینستگرام بروز استفاده کرده باشید حتما گزینه Turn off commenting را خواهید دید .

البته با توجه به تمامی مطالبی که هم اکنون ما برای شما توضیح دادیم باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اینستگرام علاوه بر این تغییرات به تازگی خبر داده است که امکان ریپورت یا گزارش دادن را به کاربران داده است که به این صورت است با افزودن گزینه جدیدی به گزینه های ریپورت و علت ارسال آن به نام self-injury صورت می گیرد . پس بدین صورت است که اینستگرام تمام مطالب که با خود آزاری یا self-injury باشد را رسد می کنند و کاربران نیز خواهند توانست گزارشات خود را در این باره اعلام نمایند .

اگر به دنبال نصب اینستاگرام بر روی کامپیوتر های خانگی را دارید میتوانید هایپر لینک اشاره شده را هم مطالعه نمایید.

3/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : چگونه در اینستاگرام کامنت را غیر فعال یا فعال کنیم؟

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. مطلب فوق بسیار آموزنده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت بیمارستان کلینیک زیبایی عرفان نیایش مراجعه کنید.