مایکروسافت تا اواسط 2015 هیچ گوشی ویندوزی را ارائه نخواهد کرد.

ویندوز فون

همانطور که اخیرا اشاره شده بود،در سال 2014 اسمارت فون آنچنان شگفت آوری با سیستم عامل ویندوز فون عرضه نشد.علت این امر هم اینگونه بیان شده که ماکروسافت به دلیل سلطه بر نوکیا و از دور خارج کردن محصولات این شرکت، موفق به عرضه محصول رده بالایی نشده است. و اکنون به نظر میرسد این مسائل ادامه خواهد شد و ماکروسافت تا اواسط سال 2015 پرچمدار رده بالایی با سیستم عامل ویندوز فون عرضه نخواهد کرد، حتی شنیده شده تمرکز این شرکت در MWC هم بر رده پایین ها خواهد بود.

مطابق با گفته های Geek On Gadgets ،کنفرانس جهانی موبایل که در سال 2015 برگزار میشود و آغاز آن در اوایل ماه مارس خواهد بود،مایکروسافت هیچ برنامه ای برای ارائه محصول رده بالایی ندارد و به جای ان قصد دارد در گروه میان رده ها جانشین های جدید سری لومیای 6xx و در گروه پایین رده ها لومیای سری 3xx و 4xx را معرفی کند.

بنابراین اینگونه که از شواهد پیداست در اوایل سال 2015 شاهد هیچ محصول رده بالایی از جانب مایکروسافت نخواهیم بود و باید تا اواسط سال اینده صبرکنیم امااین بدان معنی نیست که سایر کمپانی ها محصول ویندوز فونی  رده بالا ارائه نخواهند کرد شاید HTC یکی از این شرکتها باشد هرچند که هنوز اظهار نظر در این مورد زود است.

اخیرا تصاویر و اخباری از نوکیا مک لارن( با نام مستعار Lumia 1030)) فاش شده بود که با وجود این تصاویر لو رفته همچنان اخبار متفاوتی در مورد عرضه نشدن این محصول و لغو تولید ان شنیده میشود. به طور کلی به نظر میرسد اگر همچنان مشکلات ذکر شده برای ماکروسافت حل نشده بماند برای این کمپانی مسئله ساز خواهد شد چرا که این پلت فرم توانسته در رده های میانی و پایینی عملکرد خوبی را از خود نشان بدهد هر چند که به تنهایی توان گسترش یک پلتفرم را ندارند از سوی دیگر ماکروسافت هم که هیچ اسمارت فون  پرچمداری تا کنون ارائه نکرده تا بر همگان آشکار شود که آیا این شرکت میتواند در این زمینه هم موفق عمل کند یا نه؟

ماکروسافت بسیار امیدوار است که ویندوز 10 بتواند تمام این مسائل را برطرف مند، ماهم امیدواریم…

بیشتر بخوانید  بازی های کلاسیک محبوب مایکروسافت در ویندوز فون 8

منبع: Phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مایکروسافت تا اواسط 2015 هیچ گوشی ویندوزی را ارائه نخواهد کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *