آنتی ویروس پادویش

خبری جدید درباره آیفون 6

صفحه نمایش بزرگتر از 5 اینچ

خبری جدید درباره آیفون 6 : تا به حال حرف و حدیث های زیادی درباره محصول جدید اپل بیان شده که مهمترین آن استفاده از صفحه نمایش بزرگ برای آیفون شش بود اما به نظر میرسد که با گذشت زمان این واقعیت به حقیقت میپیوندد پیشتر نیز گفته میشد در این گوشی از رزولوشن ایفون 5 استفاده شود  .

اما یکی ازمدیران تحلیل گفته است که در ایفون شش چگالی پیکسل 326 ppi خفظ خواهد شد اگرچنین باشد میتوان با رزولوشن 1334در 750 بر روی صفحه نمایش 4.7اینچی  این امر را موثر کرد. اما در سویی دیگرطبق گفته های 5mac در این محصول از رزولوشون بالاتری اسفاده شود  که تعداد پیکسل های  پایه موجود در ایفون  را از طول و عرض سه برایر میشود و این سه برابر شدن باعث این خواهد شد که رزولوشن این گوشی 1704 در 960 باشد و از این رو چگالی پیکسل به 416ppi افزایش میابد.

گفته میشود صفحه نمایش ایفون شش مجهز به ULTRA RETING باشد که کیفیت تصویر را به مراتب بالا خواهد برد و شاید این باعث فروش بیشتر این محصول نسبت به سایر نسخه های قبلی باشد

درباره ضخات باید ذکر شود که تا آنجایی که ممکن است این گوشی باریک ساخته خواهد شد تا کاربران بتوانند به راحتی از ان استفاده کنندو حدود 4.5میلیمتری به گوش رسیده است این درخالی است که ایفون پنج ضخامت 7.6 میلیمتری دارد .

به نطر میرسد این محصول از پردازنده بسیار قدرت مندی استفاده کند و پردازنده A8 است که با فرکانس کاری 2.8 گیگاهرتزی خواهد بود این درحالی است که پردازنده قبلی قابلیت پردازش 64 بیتی را داشته و این نشان دهنده تمرکز اپل برروی پردازنده است و طبیعاتا انتظاری بالاتر از این در مد نظر کاربری نیست.

باید این را درنظر گرفت که همانند سال های پیش که شایعاتی مبتی بر گوشی های قبلی این محصول پیچیده بود گاها درست و گاها غلط از اب درامد و اینک این چنین شایعاتی تا رونمایی واقعی نباید پذیرفت.

منبع:wallstcheatsheet.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قیمت Apple iPhone 6s تصویب شد

نظرات در مورد : خبری جدید درباره آیفون 6

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *