آیفون 1 ترابایتی؛ آیا آیفون 13 پرو [شاید آیفون 12S] قیمت نجومی خواهد داشت؟

آیفون 1 ترابایتی

آیفون 1 ترابایتی در دستور ساخت اپل قرار گرفت. بر اساس شایعه های جدید، اپل می خواهد تغییراتی در ناچ بار و حافظه آیفون جدید به وجود آورد.

به گزارش زوم تک به نقل از Phone Arena، جان پراسر (Jon Proser) افشا کننده اطلاعات در تازه ترین اظهارات خود از حافظه جدید در نظر گرفته شده برای آیفون های 13 پرو و پرومکس و شاید آیفون 12S خبر داده است.

طبق گزارش ها،  احتمالا آیفون جدید حافظه 1 ترابایتی خواهد داشت. بیشترین حافظه در نظر گرفته شده برای آیفون ها؛ 512 گیگ است. اپل از زمان آیفون XS، حافظه 512 گیگی را برای آیفون های جدید در نظر گرفت.

 

آیفون 1 ترابایتی

بر اساس این توئیت جان پراسر، اپل ساخت آیفون 1 ترابایتی را در دستور کار خود قرار داده است، اما این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. از ٖآن جایی که آیفون ها هیچ گاه از کارت حافظه پشتیبانی نکرده اند، به نظر بسیاری از کاربران آیفون به حافظه 512 گیگی هم خشنود نیستند. آیفون های اخیر از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند که حافظه زیادی را اشغال می کنند، پس به نظر می رسد اپل با بیشتر کردن حافظه آیفون می تواند کمی از نگرانی کاربرانش را برطرف کند.

بر اساس توئیت جان پراسر که همیشه اطلاعاتی از آیفون ها را افشا می کند، اپل علاوه بر حافظه 1 ترابایتی در نظر دارد برای آیفون های پرو و مکس 13 یا آیفون 12S ناچ بار کوچک تری را در نظر بگیرد. البته ما این مورد را در خصوص آیفون 12 هم شنیدیم که توسط اپل عملی نشد. کوچک تر شدن ناچ بار الزاما به معنی کم شدن طول و قطر آیفون جدید نیست.

جان پراسر هیچ چیزی در خصوص به کار رفتن حسگر اثر انگشت درون نمایشگری آیفون جدید نگفت، گرچه شایعه های موجود از باقی ماندن فیس آیدی حتی با وجود اضافه شدن حسگر اثر انگشت درون نمایشگری حاکی هستند. به خاطر همین است که اپل می خواهد ناچ بار را برای آیفون جدید باقی بگذارد.

 

 

آیفون 12 پرومکس 512 گیگی 1400 دلار قیمت گذاری شده است. اگر اپل بخواهد آیفون 13/12S را با حافظه 1 ترابایتی عرضه کند، قیمت ارزانی نخواهد داشت. شاید اپل بخواهد محصول هوشمند جدید خود را قیمت نجومی دیگری عرضه کند!

بیشتر بخوانید  آیفون 13 صدر فهرست بهترین گوشی های ماه آوریل 2022

 

 

منبع: GSM Arena

 

بیشتر بخوانید:

آیفون تاشو؛ محصول جدید اپل در راه است؟

اپل آیپد جدید را در کشور دیگری تولید می کنند

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون 1 ترابایتی؛ آیا آیفون 13 پرو [شاید آیفون 12S] قیمت نجومی خواهد داشت؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *