پادویش

تاریخ انتشار 3 بازی هیجان انگیز برای Pc

کال او دیوتی

بازی هیجان انگیز Star Wars Battlefront

شرکت سازنده : Electronic Arts

star-wars-battlefront

این بازی که قرار است 17 نوامبر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود به بازیکنان این امکان را میدهد تا لحظاتی ناب را در دنیای قهرمانانه سپری کنند و از نبردهای شدید , انفجارهای مهیج , دوچرخه سواری با سرعت بالا , اسکی سواری دربرف , مدیریت ادوات ضدهوایی و دریایی و … لذت ببرند . این نبردها در سیاره های ناشناسی در خلال جنگ های ستاره ای اتفاق میافتد شامل اندور , هوث , تاتویین و دیگر سیاره ی ناشناخته سالاست . بازیکنان میتوانند با کاراکترهای به یاد ماندنی همچون دارث ویدر و بوبا فت بازی کنند . بازیکنان همچنین در این بازی با مدهای مختلفی که در هر نوع نبرد طراحی شده است مواجه خواهند شد و در حالت آنلاین نیز این بازی قابل بازی کردن است . پیشنهاد میکنم تریلری از این بازی رو در مقاله تریلر بازی جنگ ستارگان Star Wars Battlefront مشاهده کنید.


بازی هیجان انگیز Tom Clancy's The Division
شرکت سازنده : Ubisoft

Tom Clancy's The Division
این بازی که قرار است در تاریخ 8 مارس 2016 ریلیز شود نبرد ویرانگر بیماران بیماری های همه گیر در شهر نیویورک است که یک به یک سیستم ها و سرویس های شهری نابود میشود و فقط در چند روز بی غذا و آب شهر وارد آشوب بدی میشود ماموران لشگری تمرین میکنند تا کنترل شهر و جامعه را در دست بگیرند تا شخصی که ویروس دست سازی را ساخته و به جان مردم انداخته است را دستگیر کنند . ماموریت شما از اینجا شروع خواهد شد . پیشنهاد میکنم تریلر این بازی جالب رو در مقاله تریلر بازی Tom Clancy’s The Division ببینید.


 بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III

شرکت سازنده : Treyarch

کال او دیوتی

در بلک اوپس 3  که قرار است 6 نوامبر سال جاری به بازار بیایید کمپانی سازنده سعی کرده است تا با حرکتی محور بودن بازی جذابیت و هیجان را بیشتر کند به طوری که با ریزبینی خاصی میتوان در محیط اطراف حرکت کرد و تغییر حالت داد . استفاده از نیروی پرتاب گلوله کنترل شده , حرکات اسلاید , در موازات دیوار حرکت کردن و همچنین قابلیت های دیگری که موجب کنترل شما بر اسلحه و همچنین بر دستان کاراکتر در نبردهای بدون اسلحه است . پیشنهاد می کنم تریلر این بازی هیجان انگیز رو در بخش بازی زوم تک مقاله تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III مشاهده کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تاریخ انتشار 3 بازی هیجان انگیز برای Pc

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *