پادویش

بازار سیاه خرید و فروش اکانت ها پوکمون گو در کشورهای خارجی

پوکمون گو

پوکمون گو تبدیل به معضلی جهانی شده که امروز تقریبا هر کسی با نام آشناست.این بازی جانی دوباره به سرمایه و ارزش سهام نینتندو بخشید، بطوریکه ارزش آن را به میزان 2 برابر رساند!
هرشخصی که حتی این بازی را انجام نداده باشد، نامی از آن شنیده و یا حداقل افرادی را که بصورت هدفمند در خیابان ها برای یافتن پوکمون پرسه می زنند به دفعات دیده اند.بله، پوکمون گو در سراسر دنیا محبوب شده بطوریکه ارزشی 200 میلیون دلاری پیدا کرده و نینتندو را حسابی پول دار کرده است.

پوکمون گواز طرفی موضوع خرید و فروش حساب کاربری مسئله ای جدید نیست، همانطور که در مورد بازی محبوب کلش آف کلنز مشاهده نمودیم که زمانی اکانت های درجه بالای آن حتی تا قیمت 2 میلیون تومان خرید و فروش میشدند.این بازار اکنون درباره پوکمون گو نیز بوجود آمده است، بازاری که به طور قطع می توان آن را سیاه و کاذب خواند!
اکنون افرادی که حساب بانکی پرپولی داشته و به این بازی علاقمند شده اند، می توانند بدون نیاز به ساعت های گشت و گذار و پرسه زدن در مکان های مختلف شهر یک حساب کاربری با درجه (Level) 30 حتی تهیه بنمایند.

pokemon go black marketاکانت های یاد شده بسته به درجه و تعداد پوکمون هایی که کسب نموده اند از 10 دلار به عنوان کف قیمت داشته و با رسیدن به Level های بالا حتی قیمت 11,000 دلاری نیز کسب می کنند!
فکر می کنید کسی چنین قیمت هایی پرداخت نمی کند؟ اگر اینطور نبود افرادی با قصد کسب درآمد اقدام به ساخت حساب های کاربری جدید، به دام انداختن پوکمون گو و بالا بردن درجه حساب و سپس فروش آن نمی نمودند! بله، به همین دلیل است که این بازار را سیاه و دورغین نام بردیم.
باید دید که سرانجام این بازی و محبوبیت آن به کجا ختم خواهد شد.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بازار سیاه خرید و فروش اکانت ها پوکمون گو در کشورهای خارجی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *