ساعت Motorola Moto 360S در کنار Moto 360

ساعت Motorola Moto 360S در کنار Moto 360

در طول ماه گذشته و یا حتی بیشتر، هر روز اطلاعات بیشتری از تلاش موتورولا برای عرضه ی نسخه ی بعدی ساعت Moto 360 به دست ما می رسید. این ساعت قرار است که در طی ماه های آینده وارد بازار شود. بعد از این که منابع مختلف از سر تا سر جهان خبر های مختلفی از این ساعت جدید منتشر کردند، این بار خود کمپانی موتورولا گربه را از کیسه در آورد و یک ویدیو از Motorola Moto 360 روی شبکه ی اجتماعی توییتر منتشر کرد.

آخرین باری که نام نمونه های بعدی Moto 360 به گوشمان رسید، دو نسخه از این دستگاه پوششی در حال گرفتن گواهی از همتای برزلی FCC آمریکا بود. بر اساس همین گزارشات رسمی، این دو دستگاه Moto 360S و Moto 360L نام گذاری شده اند که سایز ها و ضرفیت باتری متفاوتی خواهند داشت.

حالا اخبار تازه ای از چین به دست ما رسیده است که ادعا می کند عکسی را به ما نشان می دهد که دستگاه Moto 360S را در کنار Motorola Moto 360 اصلی قرار داده است. اگر ادعا ها درست باشند، این دستگاه برای کسانی که مچ های کوچکی دارند عالی ست، مخصوصا این که ساعت Moto 360 اصلی برای اکثر کاربران بزرگ بود.

یکی از اطلاعات مهمی که در هیچ کدام از این گزارش ها به آن اشاره نشده است اندازه ی ساعت هوشمند  Motorola Moto 360L است. تنها اطلاعاتی که ما راجع به این محصول داریم این است که ساعت Moto 360L باتری 375 میلی آمپری خواهد داشت. اگر بخواهیم آن را با باتری 270 میلی آمپری Moto 360S مقایسه کنیم متوجه تفاوت 38 درصدی بین آن ها می شویم، این موضوع می تواند نشان دهد که به احتمال زیاد دستگاه Moto 360L اندازه ای شبیه به Moto 360 اصلی خواهد داشت.

متاسفانه، این اخبار باز هم تایید می کنند که نسخه ی جدید ساعت Moto 360 صفحه نمایش تخت خواهد داشت. بسیاری از طرفداران Moto 360 امیدوار بودند که این تولید کننده برای بار دوم یک صفحه نمایش کاملا گرد بسازد، اما ما تقریبا مطمئنیم که این بار چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

شما راجع به این اخبار چه فکر می کنید؟ آیا یک Motorola 360 با اندازه ی معمولی تر می تواند توجه شما را به خود جلب کند؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مقایسه ساعت هوشمند با ردیاب تناسب اندام: کدام یک برای شما بهترین است؟

نظرات در مورد : ساعت Motorola Moto 360S در کنار Moto 360

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *