باز هم خبر های جدید از Moto 360

باز هم خبر های جدید از Moto 360

محبوب ترین ساعت هوشمند در سال گذشته، Moto 360 به زودی جای خود را به مدل جدید سال 2015 خواهد داد.
ساعت Moto 360 یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند در سال 2014 بود. این ساعت ظاهری زیبا دارد و در دست کردن آن حس خوبی به آدم می دهد و حتی قبل از عرضه، پشتیبانی تعداد زیادی از مصرف کنندگان مشتاق را داشت. به نظر می رسد که به غیر از اپل واچ، این دستگاه تنها ساعت هوشمندی ست که مردم آن را قبول دارند و برای آن ها اهمیت دارد.
خود محصول 100 درصد عالی نبود، با این حال، این ساعت هوشمند زیباست و قابلیت های زیادی دارد اما هیچ کدام از این قابلت ها خاص نیستند. مشکلات زیادی در این دستگاه وجود داشت هنوز راه زیادی برای تبدیل شدن به یک ساعت واقعاهوشمند داشت، مشکلی که اپل در حال حاضر با Apple Watch خود با آن مواجه شده است.

اما در سال 2015، پایان کار به صورت Moto 360 2015 نمایان خواهد شد. و مانند تمام چیز های دیگر در تکنولوژی ما حالا می دانیم که این دستگاه به زودی وارد بازار خواهد شد زیرا اخبار این دستگاه همه جا را پر کرده است.
مدیر لنوو اوایل امسال گوشه چشمی از Moto 360 به ما نشان داد، اما از آن زمان تا به حال این کمپانی کاملا ساکت شده است. انتظار می رفت این دستگاه در کنار Moto X عرضه شود اما باز هم انتظار ما بیجا بود و باید باز هم منتظر بمانیم.
آخرین خبر نیز رسمی ست و از اکانت رسمی Moto در توییتر گرفته شده است. اندروی اند می گزارش داده است که ” اکانت توییتر شرکت موتورولا اوایل امروز یک تبلیغ کوتاه پست کرده است که Moto 360 را به نمایش می گذارد که همان سخت افزاری را که در ماه مارچ شایعاتش پخش شده بود، به همراه دارد. این بار شبیه به یک سخت افزار واقعی نبود اما جای دکمه ی سخت افزاری و قالب آن قیقا هم خوانی دارد. پس به نظر می رسد که شایعات درست بوده و ساعت همان چیزی ست که ما انتظارش را داشتیم.”
راجع به تاریخ عرضه هنوز هیچ چیز 100 در صد نیست اما مطمئنا می توانیم انتظار داشته باشیم که Moto 360 2015 تا سه ماه آینده وارد بازار شود. سه ماهه ی چهارم سال مهمترین بازه برای برند های تکنولوژی است بنابراین Moto می خواهد از در دسترس بودن ساعت هوشمند 360 2015 خود برای کریسمس اطمینان حاصل کند.

بیشتر بخوانید  ساعت Moto 360 2 امسال وارد بازار می شود

باز هم خبر های جدید از Moto 360

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : باز هم خبر های جدید از Moto 360

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *