ارتقای اپلیکیشن های پولی iOS تنها با 10 روپیه

ارتقا دهندگان هم اکنون میتوانند اپلیکیشن های پولی خود را در آی او اس با کمتر از ۱۰ روپیه تهیه کنند

اپل اعلام کرد ارتقا دهندگان میتوانند برنامه های پولی خود را تا ۱۰ روپیه برای کاربران هندی قیمت گذاری کنند. تمام برنامه ها در بازار با دلار آمریکا قیمت گذاری شده اند و کمترین مقدار آن غیر از مجانی بودن ۰.۹۹ دلار است. در بازار های خارج از آمریکا اپ استور قیمت ها را با برنامه ای که برای ارتقا دهندگان در آی تونز کانکت نشان داده میشود، تغییر میدهد. اپل اجازه قیمت گذاری بالا یا پایینتر را در بخش آلترنیت تایر فراهم میکند. این هفته، اپل دو رده پایینتر به نام ها ی رده بدل ای و بی در بازر هند و ترکیه و اندونزی و مکزیک و روسیه و آفریقای جنوبی اضافه کرده .

با تشکر از این رده بندی توسعه دهندگان میتوانند برنامه های خود را کمتر از قیمت گذاری قبلی قیمت گذاری کنند که ۱۰ روپیه و ۴۰ روپیه خواهند بود. این برای خرید داخل برنامه هم صادق است. اپ استور گفت که چینی ها هم اکنون در حال استفاده از این قیمت گذاری ها هستند و این کشور ها نیز به آنها اضافه خواهند شد.

دیگر توسعه دهندگان همچنان مجبورند از قیمت گذاری های گذشته استفاده کنند. کمترین قیمت ها در حال حاضر ۵ پسو در مکزیک است، ۱ یون چین، ۳۰۰۰ روپیه اندونزی و ۱۰ روپیه هند و ۱۵ روبلز روس و ۰.۵۹ لیر ترکیه و ۳.۹۹ راند افریقای جنوبی است. این حرکت تغییر زیادی در سیستم اپل بوجود آورده و این شبه وجود دارد که آیا توسعه دهندگان برای استفاده بیشتر مردم قیمت های خود را پایین می آورند یا خیر.بسیاری از مردم همچنان فکر میکنند ۶۰ روپیه برای یک برنامه زیاد است اما ۱۰ روپیه به نظر نی آید اینگونه باشد. به هر حال کم کردن قیمت به نظر می آید که میزان فروش را افزایش دهد.

راستی شما از چه سیستم عاملی استفاده می نمایید ؟

منبع :gadgets.ndtv.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نسخه بتا اپلیکیشن Outlook برای سیستم عامل iOS توسط مایکروسافت منتشر شد

نظرات در مورد : ارتقای اپلیکیشن های پولی iOS تنها با 10 روپیه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *