آنتی ویروس پادویش

هر آنچه از سرفیس پرو 8 مایکروسافت می دانیم

سرفیس پرو 8

مایکروسافت هر سال نسل جدیدی از تبلت هیبریدی سرفیس پرو را به عنوان بخشی از خانواده دستگاه‌های سرفیس عرضه می‌کند. دستگاهی که با طراحی جذاب و مینیمالیستی، نظر هر فردی را به خود جلب می‌سازد. برای سال 2019 این شرکت ردموندی تبلت جذاب سرفیس پرو 7 را با طراحی بهبودیافته و مشخصات سخت افزاری بهتر معرفی و عرضه کرد. در این بین برای سال 2020 به نظر می‌رسد باید در انتظار معرفی تبلت سرفیس پرو 8 باشیم.

تبلتی که با ویژگی‌های جذاب خود از راه می‌رسد و تجربه کاربری خوبی هم رقم خواهد زد. ما در این مطلب قصد داریم هر آنچه از سرفیس پرو 8 مایکروسافت می‌دانیم را شرح دهیم. دستگاهی که قرار است به عنوان جانشین برجسته سرفیس پرو 7 راهی بازار شود و قطعا بهبودی در بخش طراحی و سخت افزار خواهد داشت. انتظار می‌رود مایکروسافت Surface Pro 8 اواخر امسال به بازار عرضه شود، پیش از این مایکروسافت به چرخه بروزرسانی سالانه برای تبلت / لپ تاپ خود پرداخته است.

انتظار داریم سرفیس پرو 8 از کیک استند بهتری بهره ببرد و طراحی آن نیز در مقایسه با نسل فعلی بهتر باشد. گفته شده پردازنده این تبلت هیبریدی اینتل تایگر لیک نسل جدید است که به عنوان پردازنده دسکتاپی نسل جدید اینتل شناخته می‌شود. همچنین برنامه ریزی شده پردازنده گرافیکی AMD Ryzen 4000 هم به کار گرفته شود تا در کنار چیپ پردازشی اینتل، کاربر تجربه خوبی داشته باشد و با یک مدل ساده رو به رو نباشد.

تاریخ معرفی سرفیس پرو 8 مایکروسافت

سرفیس پرو 8

ما دقیقا نمی‌دانیم باید در چه تاریخی شاهد معرفی تبلت هیبریدی سرفیس پرو 8 باشیم. اما باید بیان کرد اگر ردموندی‌ها همان سنت همیشگی را پیش گیرند این تبلت در اواخر سال 2020 که عمدتا اکتبر است، رونمایی شود. تا رونمایی این تبلت فاصله چندانی نداریم زیرا اکتبر در نزدیکی بوده و بزودی مایکروسافت با معرفی سرفیس پرو 8 تبلت خود را در زمینه طراحی و سخت افزار بروزرسانی خواهد کرد. متاسفانه با شیوع ویروس کرونا ممکن است مایکروسافت تاریخ رونمایی سرفیس پرو 8 را با تاخیر همراه سازد.

بنابراین برخلاف سال‌های گذشته احتمال دارد در نوامبر یا دسامبر رویداد آنلاین شرکت ردموندی برگزار شود. البته در بحث زمان معرفی از آنجایی که رویداد آنلاین است ممکن بوده تغییری در زمان رونمایی به وجود نیاید و آنچه تحت تاثیر ویروس کرونا قرار می‌گیرد، تاریخ عرضه خواهد بود.

به هر حال پیش بینی شده در پاییز 2020 سرفیس پرو 8 را در کنار چند مدل سرفیس دیگر شاهد باشیم و در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد.

قیمت سرفیس پرو 8 مایکروسافت

بحث قیمت درباره هر دستگاه دیجیتالی اهمیت دارد. البته تنها دستگاه‌های دیجیتالی نیستند که باید نسبت به قیمت آنها واکنشی نشان داد و هر محصولی می‌تواند مهم باشد. Surface Pro 8 احتمالا در نسخه پایه 799 دلاری باشد، همانطور که در سال‎های گذشته چنین مواردی را شاهد بودیم. بنابراین عجیب نیست در سال جاری نیز برای سرفیس پرو 8 چنین قیمتی را مشاهده کنیم. مایکروسافت همیشه سعی دارد برای حفظ مشتریان قیمت بالایی در نظر نگرفته و سعی بر ارائه محصول با قیمت مناسب دارد.

این قیمت همان چیزی است که برای سرفیس پرو 7 هم نیز شاهد هستیم. البته مشخص نیست آیا قیمت دقیقا همین خواهد بود یا خیر.

طراحی و ساخت سرفیس پرو 8 مایکروسافت

مایکروسافت سرفیس پرو 8 تبلت ارتقایافته نسل جدید بوده که قطعا نسبت به نسل قبل بهبودی در طراحی خواهد داشت. صفحه نمایش و ساختار قبل همچنان حفظ خواهد شد اما بی شک باید شاهد آشکار شدن تغییراتی در این تبلت هیبریدی باشیم.

هر سال مایکروسافت نسل جدید تبلت سرفیس پرو را معرفی می‌کند و برای سال 2020 هم در نظر دارد تا سرفیس پرو 8 را معرفی کند. این تبلت از ویژگی‌های ظاهری قابل توجه برخوردار بوده و می‌توان تجربه کاربری بهتری در مقایسه نسخه نسل قبلی داشته باشیم.

این تبلت با ویژگی‌های جذاب خود از راه می‌رسد و تجربه کاربری خوبی هم رقم خواهد زد. ما در این مطلب قصد داریم هر آنچه از سرفیس پرو 8 مایکروسافت می‌دانیم را شرح دهیم. دستگاهی که قرار است به عنوان جانشین برجسته سرفیس پرو 7 راهی بازار شود و قطعا بهبودی در بخش طراحی و سخت افزار خواهد داشت. انتظار می‌رود مایکروسافت Surface Pro 8 اواخر امسال به بازار عرضه شود، پیش از این مایکروسافت به چرخه بروزرسانی سالانه برای تبلت / لپ تاپ خود پرداخته است.

اطلاعات دقیقی از طراحی سرفیس پرو 8 در دست نیست و باید آن را مدل برجسته نسبت به سرفیس پرو 7 دانست. تاکنون شایعات زیادی در مورد Surface Pro 8 منتشر نشده است، اگرچه دو اختراع ثبت شده مایکروسافت از USPTO پدید آمده‌اند.

حق ثبت اختراع اول یک دستگاه Surface Pro را نشان می‌دهد که از یک پد خورشیدی با یک پانل تعبیه شده همراست، می‌توان به یک کیک استند جدید هم اشاره کرد که ویژگی‌های متفاوتی دارد، که به طور بالقوه می‌تواند به قدرت اتصال Type Cover یا تبلت متصل شده، کمک کند. افزایش ظرفیت باتری می‌تواند یک حرکت عالی توسط مایکروسافت باشد، اگرچه برای دستگاه‌های رده بالا استفاده از پنل‌های خورشیدی بسیار غیرعادی است، بنابراین ما در حال حاضر شک داریم.

بیشتر بخوانید  کورتانا اکنون می تواند تمام کارهایی که باید در طول روز انجام دهید را در ایمیل برای شما ارسال کند

حق ثبت اختراع دوم اسپیکری را به صورت یکپارچه در کیک استند نشان می‌دهد، که فکر می‌کنیم از آنجا که فضای بیشتری را در تبلت به وجود می‌آورد، احساس خیلی بهتری کاربر پیدا خواهد کرد. ما توصیه می‌کنیم انتظارات خود را در حال حاضر کم کرده زیرا پتنت مدتی قبل به ثبت رسید.

قدرت سخت افزاری سرفیس پرو 8 مایکروسافت

سرفیس پرو 8

سرفیس پرو همیشه از پردازنده اینتل قدرت می‌گیرد و انتظار داریم که سرفیس پرو 8 در سال جاری با چیپ سخت افزاری اینتل از راه برسد. بنابراین سرفیس پرو 8 تبلت نسل جدیدی خواهد بود که با ویژگی‌های جدیدی از راه خواهد رسید. اگرچه در سال‌های گذشته پردازنده اینتل را بسیار در سری تبلت‌های سرفیس مشاهده کردیم، به نظر رسیده در نسل بعدی سرفیس پرو باید شاهد به کارگیری پردازنده AMD باشیم. البته مشخص نیست آیا در کنار چیپ AMD باید شاهد پردازنده اینتل باشیم یا خیر.

به نظر می‌رسد مایکروسافت همیشه از جدیدترین و بزرگ‌ترین پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کند، و به نظر می‌رسد که آنها تقریباً در ماه سپتامبر راه اندازی شوند، که زمان مناسبی برای مایکروسافت است. با این وجود AMD احتمالا از چیپ خود در این تبلت بهره خواهد گرفت، زیرا سازنده پردازنده پس از همکاری‌هایی برای کنسول Xbox Series X و Surface Laptop 4 با مایکروسافت رابطه خوبی دارد و تراشه‌های Ryzen 4000 به احتمال بسیار در محصول آینده سرفیس پرو این چیپ مورد استفاده خواهد گرفت.

چه انتظاری از سرفیس پرو 8 مایکروسافت

سرفیس پرو 8 تبلت نسل بعدی مایکروسافت خواهد بود و بی شک بهترین ویژگی‌ها را انتظار داریم در این مدل شاهد باشیم. تبلتی که هیبریدی بوده و مشخصات کلیدی قابل قبولی برای آن در نظر گرفته شد. سرفیس پرو نسل جدید قطعا طراحی بهبودیافته نسبت به نسل قبلی دارد و در بحث سخت افزاری نیز گزینه برجسته به حساب می‌آید.

هر سال مایکروسافت تحول بزرگی در سری تبلت سرفیس خود از جمله سرفیس پرو به وجود آورده و انتظار داریم که این مدل گزینه برجسته است.

طراحی بهبودیافته با حاشیه کم

شرکت‌های مختلفی به تولید لپ تاپ می‌پردازند و مایکروسافت نیز از جمله آنهاست. برند ردموندی سعی دارد هر سال لپ تاپ باریک و جذابی را به مخاطب ارائه دهد. این شرکت در نظر دارد لپ تاپی را به کار گیرد که قطعا می‌تواند نظر مخاطب را جلب کند.

گذشته از آن سرفیس پرو 8 باریک‌تر از قبل خواهد شد و صفحه نمایش کم حاشیه پیدا خواهد کرد. در نسل بعدی قرار است تحولی را شاهد باشیم و سرفیس پرو 7 چندان نتوانست مورد توجه قرار گیرد. شایان ذکر است که این تبلت شرکت ردموندی قرار است فراتر از آن چیزی که انتظارش را داریم ظاهر شود. بنابراین کوچک شدن ضخامت و بهبود طراحی ویژگی برجسته نسل بعدی سرفیس پروست.

اس اس دی سریعتر

با استفاده از مایکروسافت Surface Pro به عنوان تبلتی برای حرفه ای ها ، انتظار دارید SSD آن سرعت رقابتی برای صرفه جویی و دانلود داده ها را ارائه دهد. متأسفانه این مورد نیست ، با واحد بررسی ما در مورد Surface Pro 7 فقط سرعت نوشتن 805MB / s را کاهش می دهد. برای اعتبار به مایکروسافت ، SSD های سریع گران هستند و به همین ترتیب می توانند قیمت را بالا ببرند ، اما این یکی از رقبای مطرح است که در حال پیشرفت هستند، بنابراین ما امیدواریم که نسخه پرو سرفیس بتواند جلب توجهی داشته باشد.

بخصوص اینکه با اس اس دی سریعتر سرعت بوت شدن بهتری را شاهد باشیم.

پشتیبانی از تاندربولت 3

مدت هاست که سرفیس های مایکروسافت پشتیبانی از تاندربولت 3 ندارد و انتظار می رود سرفیس پرو 8 دارای درگاه تاندربولت 3 باشد. بنابراین امید می رود که نسل بعدی سرفیس پرو با قابلیت تاندربولت 3 همراهی کرده و قطعا تجربه کاربری حرفه ای رقم خواهد زد و نظر مخاطب را جلب می کند.

کلام آخر

شایعات درباره سرفیس پرو 8 اندک است و این مباحثی که درباره تبلت هیبریدی نسل جدید مایکروسافت هم گفته شد، پیش بینی بیش نیست. بنابراین مطمئن نیستیم مایکروسافت آیا چنین تبلتی را در بازار عرضه خواهد کرد یا ویژگی بهتری تدارک خواهد دید. سرفیس پرو 8 بی شک از طراحی جذابی بهره می‌برد و با مدلی ساده از برند مایکروسافت رو به رو نیستیم. سال گذشته هم سرفیس پرو 7 با مشخصاتی قابل توجه راهی بازار شد.

این تبلت قرار است با ویژگی‌های برجسته راهی بازار شود و نباید آن را دست کم گرفت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هر آنچه از سرفیس پرو 8 مایکروسافت می دانیم

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *