آنتی ویروس پادویش

فیس بوک در آپدیت جدید ویندوز فون جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داد

FaceBook in WinPhone 2

فیس بوک در کاشی دوم بصورت زنده  ، عنوانی بود که مایکروسافت برای خبر آپدیت جدید خود انتخاب کرد ، فیس بوک در حال حاضر نقش مهمی را برای ویندوز فون ایفا می کند . هر چند در نسخه های iOS و Android ویژگی های بیشتری نسبت به آن ارائه شده است .

windows_phone_facebook.1
windows_phone_facebook.1

اما در حال حاضر مایکروسافت در یک حرکت جالب در آپدیدت جدید خود ورژن 5.2.1 ، برنامه فیس بوک را صفحه اول و در کاشی دوم اضافه کرد ، علاوه بر آن یک ویژگی منحصر به فرد که آن را بر سایر برنامه های فیس بوک در سیستم عامل های دیگر متمایز می کند زنده بودن این برنامه است ، بله این برنامه نه تنها در صفحه اول قرار دارد بلکه بصورت زنده همه ی رویدادها را در آن واحد ثبت کرده و به شما اطلاع می دهد .

FaceBook in WinPhone 2
FaceBook in WinPhone 2

اطلاعیه وعده بروز رسانی ” سریع و قابل اطمینان تر ” فیس بوک ، شامل اطلاع رسانی سریع پیام های چت فیس بوکی نیز می باشد ، همچنین کاشی زنده اولیه نیز مجددا طراحی شده است ، در حالی که کاشی های زنده ثانویه که شامل آلبوم تصاویر ، گروه ها ، چت و … می باشند نیز با ویژگی های جدید بروز شده اند . فیس بوک همچنان اعلام کرد که پشتیبانی از چندید زبان دیگر ،حدودا 50 زبان جدید و پیام رسانی با چند پیشرفت جدید بهبود یافته و به این برنامه اضافه شده است .

FaceBook in WinPhone 2
FaceBook in WinPhone 2

البته فعلا این نسخه بتای برنامه می باشد و به خاطر اینکه یکی از مشکلات اساسی ویندوز فون در رابط اطلاع رسانی می باشد ، یعنی اطلاع رسانی با کمی تاخیر ثبت می شوند مایکروسافت قول آن را داده است که در آپدیت های بعدی خود این مشکل را بطور قطعی حل نماید ، البته گفته می شود که در برنامه فیس بوک این مشکل حل شده است .

منبع : technobuffalo.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کاهش 3000 شغل مایکروسافت در پی جدا شدن از نوکیا

نظرات در مورد : فیس بوک در آپدیت جدید ویندوز فون جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داد

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1. دقیقا ولی حالا بحث این فیلترینگ فیس بوک ممکنه کمی تغییر کنه که در اون صورت این برنامه خیلی کاربرد پیدا میکنه. البته فعلا برای ویندوز فونی ها