مدیریت همزمان چند جیمیل با Checker Plus

google-chrome-add-on-gmail4

جیمیل احتمالاً برترین سرویس ایمیل است. گوگل هم کاملاً سخاوتمندانه به کاربران اجازه‌ می‌دهد که هر چقدر حساب که لازم دارند ایجاد کنند. وقتی بحثِ چند مدیریت چند حساب به میان می‌آید، جیمیل خیلی مناسب نیست؛ شما می‌توانید به راحتی بین حساب‌ها سوئیچ کنید و یا به راحتی واردِ یک حساب دیگر شوید. اما امکان مناسبی برای مدیریت حساب‌ها همزمان و در یک‌جا، دیدنِ همه‌ی ایمیل‌ها یکجا، و یا انتخابِ حسابی که می‌خواهید ایمیل را با آن بفرستید بدون وارد شدن به آن حساب، وجود ندارد.

برای این موضوع اما راه‌حل‌هایی وجود دارد. Checker Plus دقیقاً یکی از همان هاست که تلاش می‌کند به بسیاری از این نیازها در زمینه‌ی مدیریت همزمانِ چند حساب جیمیل پاسخ دهد. این افزونه صرفاً برای کروم فعال است و آن را از این لینک می‌توان دریافت کرد، حالا بیایید ببینیم چگونه کار می‌کند و چگونه یک سری از برترین قابلیت‌هایش را فعال کنیم.

این افزونه را نصب کنید.

google-chrome-add-on-gmail4پس از نصب یک آیکون جدید به کروم اضافه می‌شود. آن را که کلیک کنید، اینباکس خود را می‌بینید.. یا اینباکس‌های مختلف را، در صورتی که با آن‌ها در این افزونه وارد شده باشید. Checker Plus به شما اجازه می‌دهد تمام ایمیل‌های نخوانده را در یک پنجره‌ ببینید و برای جابه‌جا کردن حساب‌ها و دیدن ایمیل‌های یکی دیگر، صرفاً نیاز است بر روی آیکون آن در سمتِ چپ همین پنجره کلیک کنید.

google-chrome-add-on-gmail4

حالا بگذارید یک سری از قابلیت‌های خوب این افزونه‌ی بسیار محبوب کروم را فعال کنیم؛ اولین قابلیت تشخیص صداست. بر روی آیکون Checker Plus راست کلیک کنید و Options را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که باز می‌شود به Voice Input رفته و مربعِ مربوط به Voice Input را تیک بزنید.

google-chrome-add-on-gmail4بر روی آیکون نوشتن ایمیل که با رنگ قرمز و یک مداد بر روی آن نمایش داده شده کلیک کنید، صفحه‌ی مربوطه به صورت یک پنجره‌ی کوچک باز می‌شود. با فعال کردن Voice Input، یک دکمه‌ی در میان ایکون‌های پایین ظاهر می‌شود. بر روی آن کلیک کنید. (آیکون میکروفون) پس از کلیک کردن بر روی آن، گوشی یا اگر از میکرفون در پی‌سی استفاده می‌کنید، را نزدیک دهانتان بگیرید و صحبت کنید. ایمیل را برایتان دیکته می‌کند. (گوگل چندی پیش این قابلیت را برای زبان فارسی هم فعال کرد؛ البته انتظار می‌رود اشکالاتی هنوز وجود داشته باشد)

google-chrome-add-on-gmail4بهتر است حسابی وقت روی بخش Options صرف کنید؛ Checker Plus آپشن‌های مختلفی برای شخصی‌سازی، مثلِ تغییر ظاهر، اضافه کردن کلید میانبر و خیلی چیزهای دیگر ارائه می‌دهد.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مدیریت همزمان چند جیمیل با Checker Plus

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *