پرده برداری از خودرو مفهومی بی ام دبلیو M4 GTS

پرده برداری از خودرو مفهومی بی ام دبلیو M4 GTS

در ماه مه ، از شرکت بی ام دبلیو شایعاتی درز کرده بود که قرار است این کمپانی خودرو جدید خود را با نام M4 GTS در ایالات متحده پرده برداری کند. اکنون این شایعه تا حدی درست است . بی ام دبلیو قصد دارد که خودرو جدید خود را در که M4 GTS کانسبت نام دارد در این هفته در Pebble Beach پرده برداری کند . اما هنوز هیچ وعده ای راجب به تولید و ساخته شدن انبوه این محصول داده نشده است.

پرده برداری از خودرو مفهومی بی ام دبلیو M4 GTS

خودرو جدید ، سیستم تزریق آب دارد. این سیستم کمک میکند تا قدرت و گشتاور خودرو بیشتر شود . اما اینکه دقیقا ان کانسبت چه مقدار قدرت تولید میکند ، هنوز اعلام نشده است. در این خودرو تنظیم شکاف جلو و بال عقب ، دستی قرار گرفته اند و افراد میتوانند آن را تنظیم کنند.

چراغ های عقب M4 GTS از نوع OLED هستند ، این خودروی مفهومی بی ام دبلیو بسیار شیک طراحی شده است . رنگ آن ، خاکستری تیره میباشد و بخش هایی از آن هم  رنگ نارنجی انتخاب شده اند. همانند چرخ های این خودرو که نارنجی هستند . همانطور که گفتیم ، مشخص نیست که این خودرو تولید انبوه میشود یا خیر ، حتی آگر هم آن را به تولید انبوه برسانند ، بسیاری از افراد توانایی خرید آن را ندارند چرا که بسیار گران قیمت خواهد بود. این نسخه ، اولین نسخه ی ویژه از M4 میباشد. خودروی  M4 حدود یک سال است که در بازار عرضه شده.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  خودرو جدید بی ام دبلیو M2

نظرات در مورد : پرده برداری از خودرو مفهومی بی ام دبلیو M4 GTS

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *