Lollipop قابلیت های تازه ای به Android Wear اضافه می کند

Android Wear , ساعت هوشمند

Lollipop قابلیت های تازه ای به Android Wear اضافه می کند : Android Wear از چند ماه پیش که به طور رسمی رونمایی شد تا کنون تغییراتی داشته است. اکنون که Lollipop 5.0 اندروید برای گوشی و تبلت آماده ی آپدیت شدن است گمان ما بر این است که Android Wear تمرکز بعدی گوگل برای اپدیت شدن با Lollipop باشد.

و هنگامی که این اتفاق بیفتد شما یک قسمت Watch Battery جدید روی اپلیکیشن Android Wear برای موبایل خواهید دید. این Watch Battery شبیه قسمت باتری منوی Setting اندروید خواهد بود که نمودارها را نمایش می دهد و به شما می گوید که کدام برنامه ها بیشترین مقدار شارژ از ظرفیت باتری را خورده اند!

مشابه چیزی که شما در اندروید برای گوشی و تبلت دیده اید باز هم یک قسمت Storage خواهید داشت که جزئیاتی از حافظه ی استفاده شده ی ساعت را به شما گزارش می دهد . هم چنین به شما خواهد گفت که کدام برنامه ها بیشترین فضا را مصرف کرده اند.

آپدیت بعدی در نمای ساعت ها است که قابلیت سفارشی شدن بیشتری پیدا خواهد کرد. شما می توانید آن را از اپلیکیشن Android Wear تغییر دهید و یک نمای رسمی API به همراه Lollipop انتشار می یابد.  این قابلیت به شما امکان می دهد خبرهای مربوط به وضع هوا را مستقیما روی صفحه ی ساعت مشاهده کنید.

دو قابلیت جدید Lollipop 5.0 حالت "تئاتر" و حالت "انعکاس آفتاب" است. حالت تئاتر باعث می شود صفحه ی ساعت خاموش بماند تا وقتی که دو بار به آن ضربه بزنید یا دکمه ی آن را فشار دهید. بنا بر این حتی در صورت دریافت هشدار و خبر جدید خاموش می ماند. این قابلیت برای استفاده در مکان هایی مانند سینما طراحی شده است که با روشن شدن ناگهانی صفحه ی ساعت اطرافیان شما آزرده نشوند. حالت آفتاب باعث می شود صفحه ی ساعت بسیار روشن شود و در روشنایی کامل روز هم خوانا باشد. با توجه به اینکه همه ی ساعت های هوشمند سنسور محیط دارند این قابلیت بدون شک می تواند کمک کننده باشد

این ورژن که قابلیت های اضافه ای مانند بزرگ شدن سایز نوشته ها برای کم بینایان نیز دارد در اوایل دسامبر در دسترس خواهد بود.

بیشتر بخوانید  هرآنچه از ساعت هوشمند Galaxy Watch 4 سامسونگ می دانیم

منبع: Gsmarena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Lollipop قابلیت های تازه ای به Android Wear اضافه می کند

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *