ال جی نوع جدیدی از تلفن های رول شدنی را با نمایشگر ثانویه به ثبت رسانده است

شایعات اخیر حاکی از آن است که پروژه تلفن Rollable ال جی در آب مرده است. با این حال ، ظاهراً این امر مانع از ثبت اختراع ثبت شده جدید OEM توسط دفتر مالکیت معنوی چین (CNIPA) نشده است. به نظر می رسد دستگاهی با صفحه نمایش نورد با نمایشگر اضافی که برای پنل پشتی آن برای سلفی های نصب شده است، نشان داده می شود.

ال جی ممکن است به این فکر باشد که به زودی بازی هوشمند را پشت سر بگذارد، در اقدامی که حتی ممکن است از پروژه جذاب Rollable (یک طرح بالقوه سامسونگ Galaxy Z Fold) نیز دریغ نکند. با این وجود ، ممکن است به غول کره ای توصیه شود که از IP در پشت این دستگاه آویزان شود ، خصوصاً اینکه سایر OEM ها مانند OPPO و TCL نسخه های خود را پیش می برند.

ال جی به دنبال گوشی هوشمند رول شدنی منحصربفرد

این ممکن است توضیح دهد که چرا MySmartPrice ادعا می کند تغییر جدیدی در Rollable ایجاد کرده است که به عنوان حق ثبت اختراع LG به CNIPA ارائه شده است. در نقشه های آن گفته می شود که یک گوشی با صفحه نمایش نورد با نمایشگر ثانویه و رو به عقب نشان داده شده است. طبق تصاویر ، این مورد وجود دارد تا کاربر با استفاده از آرایه اصلی چند دوربین اصلی دستگاه بتواند کارهایی مانند عکس های سلفی یا شاید vlog را انجام دهد.

این ایده در واقع کاملاً جدید نیست و در واقع در گذشته در مورد تلفن های معمولی مانند Nubia Z20 نیز استفاده شده است. دوباره دوباره ، حداقل به نظر می رسد دنبال روند شایعه به سمت نمایشگرهای انعطاف پذیر باشد که توسط دوربین های قابل مشاهده از هر نوع ، بدون سن و سال باشند. بنابراین ، در آینده ای نزدیک ممکن است تأمین این حق ثبت اختراع برای LG ارزش داشته باشد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بهترین گوشی های هوشمند دنیا - قسمت سوم

نظرات در مورد : ال جی نوع جدیدی از تلفن های رول شدنی را با نمایشگر ثانویه به ثبت رسانده است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *