پادویش

دستگاه‌های تهویه مطبوع Next One ال‌جی و کاهش مصرف انرژی

کاهش شگفت‌انگیز مصرف انرژی در دستگاه‌های تهویه مطبوع Next One ال‌جی

دو فناوری مدرن «Inverter V» و «کنترل انرژی فعال» مصرف انرژی در دستگاه‌های تهویه مطبوع هوایNext One را به حداقل رسانده است

 

فناوری شگفت‌انگیز Inverter V ال‌جی بهترین کیفیت را با بیشترین صرفه‌جویی در انرژی تا 60 درصد ارائه می‌دهد. فناوری مدرن «کنترل انرژی فعال» ال‌جی مصرف انرژی را کمتر نیز می‌کند.

به لطف کمپرسور BLDC، موتور فن BLDC و کنترل گشتاور، دستگاه‌های تهویه مطبوع اینورتر ال‌جی می‌توانند به سادگی سرمایش و گرمایش خروجی را با توجه به شرایط تنظیم کنند. کمپرسورهای BLDC از یک مگنت نئوديميم قوی برای حداکثر کردن بازدهی موتور و به حداقل رساندن تلفات تراکم استفاده می‌کند. همچنین، موتور فن BLDC عملکرد کاراتر، بی‌صداتر و نرمتری را تضمین می‌کند. افزون بر این، ویژگی کنترل گشتاور نویز و لرزش را حداقل می‌کند. این ویژگی‌ها در کنار هم مصرف انرژی را تا 60 درصد کاهش می‌دهند.

با فشردن کلید کنترل انرژی فعال بر روی ریموت کنترل دستگاه کاربران می‌توانند مصرف انرژی Next One را با توجه به نیازشان پایینتر بیاورند. با فعالسازی این قابلیت، با پایینتر آمدن توان خنک‌کنندگی Next One به 86 درصد، مصرف انرژی بازهم کاهش می‌یابد.

وقت آن رسیده است که هم از هوای خنک لذت ببریم و با مصرف کمتر انرژی با محیط زیست مهربان باشیم. دستگاه‌های تهویه مطبوع هوای Next One چندی پیش در ایران رونمایی شدند و هم‌اینک در مراکز فروش معتبر گلدیران قابل تهیه هستند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : دستگاه‌های تهویه مطبوع Next One ال‌جی و کاهش مصرف انرژی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *