آنتی ویروس پادویش

آیا زمین در 12 بهمن نابود می شود؟

12بهمن

آیا زمین در 12 بهمن نابود می شود؟ این روزها خبرهای متنوعی به گوش مان می رسد گاهی برخی از آنها انقدر عجیب هستند که ما را شوک زده می کنند و گاهی برخی موجب ایجاد ترس و دلهره در مردم می شوند.یکی از جدیدترین خبرها ، خبر نابودی زمین است که اطلاعاتی در این باره از سوی ناسا منتشر شده بود که نشان میدهد زمین در حال سپری کردن آخرین روزهای عمرش است. در ادامه این پست ، مطالب بیشتری را در مورد این خبر مشاهده می کنید.

طبق اطلاعاتی که از کارمندان ناسا منتشر شده است نشان میدهد که عمر زمین تا یک ماه آینده به پایان میرسد و نابود خواهد شد.

12 بهمن چه اتفاقی قرار است رخ دهد؟

آیا زمین در 12 بهمن نابود می شود؟ : به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک،طبق ادعایی که کارمندان ناسا در خصوص نابودی زمین داشته اند ، در اولین روز ماه فوریه 2018 (12 بهمن) ساعت 11:47 به وقت محلی ستاره ی با نام «ان. تی7- 2002»  به زمین برخورد خواهد کرد و سبب می شود که کره خاکی نابود شود.

در این خصوص روزنامه دیلی استار نیز این اینگونه می نویسد که کارمندان ناسا تاکید کرده اند در این زمان ، پایان جهان شروع می شود و جهان با یک نیروی زیاد که برابر انفجار سی میلیون بمب هسته ی است نابود می شود.

این اطلاعات فقط چهار روز بر روی پایگاه اینترنتی ناسا بوده و پس از آن کارشناسان سازمان ناسا ، آن را حذف کردند.برخی از کارشناسان نیز می گویند باید بیانیه های را که با تهدیدات واقعی کره زمین مرتبط هستند مخفی نگه داشت ولی عده ی در مقابل در باره قدرتی که بتواند منجر به نابودی زمین شود تردید داشته اند.

آیا مطابق آنچه کارشناسان ناسا گفته اند زمین در 12 بهمن نابود می شود؟

در صورتی که می خواهید روزانه از جدیدترین اخبار تکنولوژی آگاهی داشته باشید با زوم تک همراه شوید…

حتما مقاله هارپ چیست را هم بخوانید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

بیشتر بخوانید  ناسا باز هم خرافات آخرالزمانی دیگری را رد کرد

نظرات در مورد : آیا زمین در 12 بهمن نابود می شود؟

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. ببینید دوستان عزیز من یکی که باور نمیکنم خدایی.. قبلا هم گفتن که زمین میخواد نابود بشه و قیامت بشه اما خب دوروغ بودش . تنها فقط خداوند هستش که او تایید میکند که کی قیامت میشود …تا وقتی امام زمان ظهور نکنه از قیام و قیامت و ای چه میدونم زمین عمرش به اخر رسیده و از این خبرها نیستش تا قیامت خیلییی مونده ….من بهتون امید نمیدم این یک واقعیت هستش عزیزان من