پادویش

استرالیا بهتر است یا کانادا؟

استرالیا یا کانادا

استرالیا یا کانادا ؟ استرالیا و کانادا جز مقصدهای بوده اند که ایرانیان زیادی طی این سال ها به این مکان ها سفر یا مهاجرت کرده اند و به عنوان بزرگترین کشورهای جهان نیز به شمار می روند. اگر بخواهیم بین کانادا و استرالیا بهترین را انتخاب کنیم قطعا زمان زیادی نیاز است و باید تحلیل های زیادی انجام داد.

آب و هوا در استرالیا بهتر است یا کانادا؟

استرالیا بهتر است یا کانادا؟ : موضوع آب و هوا یکی از مهم ترین موضوعاتی است که افراد قبل از مهاجرت و سفر به آن دقت می کنند تا بسنجند که آیا می تواند در چنین شرایطی حضور داشته باشند یا خیر.کانادا جز کشورهای که هوا در آنجا بسیار سرد است به دلیل اینکه به قطب شمال نزدیک است ولی استرالیا آب و هوای معتدلی داشته است و دارای طبیعت فوق العاده زیبا می باشد.

کشور کانادا به دلیل نزدیکی به قطب به شما سبب شده تا در بسیاری از قسمت هایش ، کسی ساکن نباشد البته ونکور در قسمت جنوب غربی کاناداست و آب و هوای معتدلی داشته است.

وضعیت شغلی

استرالیا بهتر است یا کانادا؟ : افراد زیادی هستند که برای یافتن شغل مناسب مهاجرت می کنند و دوست دارند بدانند که کشوری که قصد رفتن به آن را دارند از نظر وضعیت شغلی در چه رده ی قرار گرفته است. در دو کشور یاد شده وضعیت شغلی مناسب است و هر دو دارای معادل و منابع طبیعی بسیاری هستند که می توانند فرصت های شغلی را داشته باشند.

سیستم حمل و نقل عمومی

سیستم حمل و نقل در کانادا به وسیله اتوبوس ها, ترن ها و ترامواها صورت می گیرد و هر چقد فاصله مسیر زیادتر باشد بر روی هزینه ها تاثیری ندارد و جالب اینجاست که همه ی این موارد با یکدیگر مرتبط هستند.در استرالیا میزان مسافت بر روی هزینه ها تاثیر دارد و از قطار و اتوبوس استفاده می نمایند.

مخارج زندگی

زندگی در استرالیا نیازمند آن است که هزینه های زیادی خرج شود زیرا مالیات مسکن بسیار زیاد می باشد و در کانادا این وضعیت کمی ارزان تر می باشد و برخی از آمارها نشان میدهند که زندگی در کانادا هزینه ی کمتری به نسبت استرالیا داشته است.

وضعیت اخذ اقامت

به صورت کلی پروسه درخواست روادید برای کانادا از استرالیا راحت تر می باشد ولی هر دو کشور برای مهارت های متقاضیان دارای روند های تقریبا یکسان و استانداردهای شبیه به هم می باشند.

نحوه گرفتن اقامت دائم

برای گرفتن اقامت دائم برای هر کشوری شرایط خاصی مطرح می باشد که باید انجام گردد و به عبارت دیگر شخص باید شرایط خاصی را داشته باشد تا بتواند اقامت دائم را کشور مورد نظر بگیرد مثلا میزان تحصیلات ، تخصص ، زبان و ….

تنوع نژاد

استرالیا بهتر است یا کانادا؟ : در هر دو کشور نام برده نژادها و قومیت های مختلفی وجود دارد که در کشور کانادا بیشتر این تنوع ها را مهاجران چین و هند و سریلانکا, جامائیکا شامل می شوند.در کشور استرالیا نیز میزان تنوع نژادی ها به کشورهای اندونزی, تایلند و لبنان اختصاص داشته است.

البته باید دقت کرد روزانه بر تعداد مهاجران افزوده می شود و آمارها تغییر می کنند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : استرالیا بهتر است یا کانادا؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *