پادویش

طرح مکالمه ماهانه ایرانسل

ایرانسل

طرح مکالمه ماهانه ایرانسل : ایرانسل جز یکی از اپراتورهای است که همواره خدمات و طرح های متنوعی را به مشترکان خود ارائه میدهد و سعی در جلب رضایت آنها داسته است.اگر جز مشترکان ایرانسل هستید قطعا می دانید که طرح های متنوع مکالمه ی را می توانید برای خودتان انتخاب نمایید و در هزینه های مکالمه ی خودتان صرفه جویی نمایید. خوشبختانه این طرح ها به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه هستند که با توجه به نیازها و میزان مکالمه خود می توانید از آنها استفاده نمایید.

کد شگفتی های طرح مکالمه ماهانه ایرانسل

طرح مکالمه ماهانه ایرانسل : شما با شماره گیری کد شگفتی های ایرانسل می توانید به طرز عجیبی هزینه های تماس خود را با مشترکان ایرانسلی دیگر ، کاهش دهید.چگونه استفاده از این طرح ها خیلی ساده است و نیازی به داشتن مهارت خاصی نداشته تنها لازم است ، فرآیند شماره گیری زیر را با گوشی همراهتان انجام بدهید.

برای اینکه بسته مکالمه ویژه را دریافت کنید باید #1*4444* را شماره گیری نمایید.

شما زمانی که هربسته مکالمه را بخرید تا پایان زمان انقضای آن بسته می توانید از آن استفاده نمایید و هر روز می توانید با شماره گیری کد #1*1*4444* از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره مند شوید که البته متخص همان روز می باشد.مثلا اگر شما از کد شگفتی ها بسته هفت روزه را خریداری کرده اید می توانید کد #1*1*4444* را شماره گیری نمایید و از ایرانسل ، یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان به صورت هدیه دریافت نمایید.

اگر میخواهید بسته اینترنت ویژه را برای خود دریافت نمایید می توانید کد #2*4444* را شماره گیری نمایید.مشترکان می توانند برای پرداخت هزینه های طرحهای که خریداری کرده اند از دو روش استفاده کنید که عبارت اند از : کسر از اعتبار سیم‌کارت ،استفاده از کارت بانکی (با احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده).

مشترکان عزیز پس از اینکه کد مورد نظر را شماره گیری نمودند و بسته خودشان را انتخاب کردند، نتیجه تایید نهایی فعال سازی از طریق پیامک برایشان ارسال می شود و آنها می توانند بعد از آن از طرحشان استفاده کنند.

مقالات مرتبط :

اسنیف اطلاعات به واسطه ایرانسل

نحوه شارژ ایرانسل

بیشتر بخوانید  دانلود و بررسی اپلیکیشن دانا

لیست سایت های ترافیک ملی ایرانسل

چگونه از ترافیک ملی ایرانسل استفاده کنیم ؟

ترافیک ملی ایرانسل

ساعت اینترنت شبانه ایرانسل

قیمت جدید سیم کارت های ایرانسل

بهترین طرح مکالمه ایرانسل

اینترنت ایرانسل ۴G

4/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : طرح مکالمه ماهانه ایرانسل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *