کد مکالمه رایگان ایرانسل

کد مکالمه رایگان ایرانسل

کد مکالمه رایگان ایرانسل : ایرانسل به منظور رفاه و رضایت مشترکان خود بسته های مختلف زیادی برای مکالمه ، اینترنت در اختیار آنها قرار داده است. اگر شما از کاربران ایرانسلی هستید می توانید از کدهای متنوع ایرانسل استفاده کنید تا هزینه های خود را تا میزان زیادی کاهش دهید. اگر می خواهید بسته ویژه مکالمه خود را دریافت کنید می توانید کد ستاره 4444 مربع (#4444*) را شماره گیری نمایید.دقت داشته باشید که این بسته ها برای هر کاربری متفاوت خواهد بود و برای همه یکسان نیست و طرحی که به شما پیشنهاد می شود بر اساس الگوی مصرف تان است.

اگر می خواهید بسته ویژه اینترنت خود را دریافت کنید می توانید کد #2*4444* را شماره گیری نمایید.

کد مکالمه رایگان

کد مکالمه رایگان ایرانسل : زمانی که شما هر بسته مکالمه را خریداری کنید می توانید هر روز تا پیش از تاریخ انقضای بسته از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره مند شوید تنها کافی است کد #۱*۱*۴۴۴۴* را از خط ایرانسلی خود شماره گیری نمایید. روش های پرداخت برای مشترکان عزیز نیز به دو صورت خواهد بود که شامل 1)کسر از اعتبار سیم کارت 2)استفاده از کارت های بانکی می باشد.

مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل

کد مکالمه رایگان ایرانسل : مشترکان دائمی ایرانسلی نیز می توانند کد #۱*۴۴۴۴* را شماره گیری کنند که در هر روز از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره مند خواهند شد. این بسته پس از اینکه خریداری شد سریعا برای آنها فعال می شود و شما می توانید در هر تعداد تماس که می خواهید ، یک ساعت مکالمه ایرانسلی را داشته باشید.

مشترکان اعتباری ایرانسلی در طول پاییز در همه ی روزها می توانند یک بسته 30 دقیقه ی مکالمه را خریداری کنند.این بسته بعد از شماره گیری کد سریعا برایشان فعال می شود و قابل استفاده خواهد بود و در هر تعداد تماس که میخواهید می توانید از سی دقیقه مکالمه ایرانسلی بهره مند شوید.

بسته اینترنت مکالمه ۱۰۰۰ دقیقه ایرانسل

یکی از بهترین ویژگی‌هایی است که شرکت ایرانسل به مشترکان خود ارائه می‌دهد. این بسته برای سیم‌کارت‌های اعتباری طراحی شده است و هر ماه به صورت دوره‌ای تعریف می‌شود. برای خرید این بسته، کافیست کد دستوری *۵۵۵*۵۵*۶# را در گوشی خود شماره‌گیری کنید. هزینه راه‌اندازی این سرویس ۴۴۹,۹۹۹ ریال است و با مالیات بر ارزش افزوده، مبلغ کل پرداختی به ۴۹۰,۵۰۰ ریال می‌رسد.

بیشتر بخوانید  ایرانسل نخستین ارائه دهندۀ خدمات رومینگ بین‌الملل 5G در ایران

بسته‌های مکالمه ایرانسل

سیم‌کارت‌های ایرانسل در انواع دائمی و اعتباری موجود است. برای برقراری تماس درون شبکه ایرانسل با سیم‌کارت دائمی، هزینه پایه بر حسب ثانیه و دقیقه محاسبه می‌شود. به طور مثال، برای سیم‌کارت دائمی هزینه تماس در ثانیه ۰.۹۹ تومان و در دقیقه ۵۹.۹ تومان است. اما برای سیم‌کارت اعتباری، هزینه تماس حدود ۵۰ درصد بیشتر است، یعنی در ثانیه ۱.۴۹ تومان و در دقیقه ۸۹.۹ تومان. تمامی این هزینه‌ها با تخفیف در بسته‌های مکالمه درون شبکه ایرانسل قابل استفاده است.

ویژگی‌های بسته‌های مکالمه ایرانسل عبارتند از:
– همه مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند بسته مکالمه درون شبکه را خریداری کنند.
– مشترکین ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴* طرح‌های مخصوص ایرانسل را مشاهده کنند.
– مشترکین دائمی ایرانسل برای مکالمه درون شبکه از تخفیف‌های ۸ تا ۳۳ درصدی برخوردار می‌شوند. اما برای مشترکین اعتباری، تخفیف بین ۱۷ تا ۵۰ درصد است.
– هنگام فعال‌سازی بسته مکالمه ایرانسل، ۹% مالیات ارزش افزوده از اعتبار کسر می‌شود و برای مشترکین دائمی محاسبه می‌شود.
– مدت اعتبار بسته مکالمه درون شبکه ایرانسل ۳۰ روز است.
– امکان فعال‌سازی همزمان بسته‌های مکالمه ایرانسل با سایر بسته‌های مکالمه وجود ندارد.

مطالب مرتبط :

چگونه شماره ایرانسل ، همراه اول و رایتل خود را بفهمیم ؟

طرح مکالمه ماهانه ایرانسل

نحوه شارژ ایرانسل

لیست سایت های ترافیک ملی ایرانسل

ساعت اینترنت شبانه ایرانسل

قیمت جدید سیم کارت های ایرانسل

بهترین طرح مکالمه ایرانسل

اینترنت ایرانسل ۴G

4.1/5 - (58 امتیاز)

نظرات در مورد : کد مکالمه رایگان ایرانسل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *