آنتی ویروس پادویش

نسل 4 ایرانسل اینبار در اهواز

شاید بسیاری از شما از سیمکارت های ایرانسل استفاده می کنید. و این را هم می دانید که اپراتوری که بیشترین فعالیت را طی یک سال اخیر داشته است ایرانسل بوده است. شرکت ایرانسل که از دهه 80 شمسی روی کار آمد در مدت زمان اندکی توانسط بیشترین طرفداران را جلب نماید. این شرکت که به تازگی ها موفق گردیده از اینترنت های نسل جدید پرده بردارد موجب خوشحالی و انجام روان بسیاری از کار های کاربرانش شده است. 

با زوم تک همراه باشید تا دقیق ترین اطلاعات را از جدید ترین نسل ایرانسل مطلع شوید.

تقریبا اواسط مرداد بود که شرکت ایرانسل توانسط پروانه ارائه اینترنت نسل 3 و 4 را از شرکت ارتباطات سیار بگیرد. ولی تا یک ماه پیش در کشور ما فقط نسل 3 این سیمکارت ها اجرا میشد. تا اینکه مدیر عامل این شرکت از افتتاح نسل 4 این اپراتور در مشهد مقدس خبر داد. چند روز بعد از آن هم خبر افتتاخ نسل 4 در برخی شهر ها به گوشمان رسید.

دیروز یعنی 93/10/30 اهواز شهری بود که ایرانسل در آن از نسل جدید اینترنت خود پرده برداشت. مدیر عامل ایرانسل که خود در این مراسم به سخنرانی پرداخت چند نکته ای را برای کاربرانش باز گفت که می خواهیم برخی از آنها را برایتان شرح دهیم.

آقای دزفولی مدیر عامل شرکت ایرانسل در اولین وهله به این مورد اشاره نمود که به لطف مشریان خود تواسنت به بالاترین درجات برسد. نکته بعدی سخنان وی این بند را میرساند: 

سرعت نسل جدید یعنی نسل 4 در مقایسه با نسل قبلی پیشرفت چشمگیری داشته است چرا که 8 برابر شده است. همچنین سرعت نسل 3 نیز 10 برابر نسل 2 بود.

این در حالی است که در کشور های خارجی سرعت نسل 4 به بیش از 100 مگابایت بر ثانیه می رسد.

در حال خاضر اینترنت نسل 4 ایرانسل در شهر هایی نظیر : مشهد – اهواز – تهران – تبریز – اصفهان – بوشهر – بندرعباس و … قابل دریافت است. فقط می بایست سیمکارت خود را تعویض نمایید تا از این خدمات بهره من شوید.

خرسند می شویم از اینکه نظرات خود را در این زمینه مطرح نمایید

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  طرح مکالمه ماهانه ایرانسل

نظرات در مورد : نسل 4 ایرانسل اینبار در اهواز

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *