انفجار آیفون 6 سوختگی درجه 3 را برای این دوچرخه سوار سبب شد!

iphone6 explosion

انفجار گوشی های هوشمند موضوع تازه ای نیست! جنجالی ترین آن ها زمانی بود که یک گلکسی S3 در جیب یک دختر منفجر شده و صدمه زیادی به عضلات ران پای وی وارد کرد.
مورد بعدی به یک آیفون 6 تعلق داشت، زمانی که یک مهماندار هواپیما هنگام صحبت با آیفون خود در حالی که گوشی در حال شارژ شدن بود، بعد از انفجار ناگهانی دستگاه جان خود را از دست داد.
شاید بتوان دلیل منطقی این دسته از اتفاقات که به ندرت رخ می دهد را قرار دادن سخت افزارهای بسیار قدرتمند شامل پردازنده های چند هسته ای و چند گیگابایت رم، زیر بدنه ای به نازکی کمتر از 1 سانتی متر دانست که به دلیل عدم توانایی قرار دادن سیستم تهویه در چنین فضایی، دستگاه بخاطر حرارت زیاد منفجر می شود.

این بار از قرار معلوم مجددا نوبت به یک دستگاه آیفون رسیده است، هنگامی که مردی اهل سیدنی و 36 ساله، هنگام دوچرخه سواری یک تصادف بسیار کوچک و جزئی را تجربه کرده و از روی دوچرخه به زمین می افتد، اما به دلیل قرار داشتن یک آیفون 6 در وسایلش و در ادامه منفجر شدن آن، اکنون به جای یک خراش بسیار سطحی از سوختگی درجه 3 رنج می برد!

iphone6 explosionاین مرد هنگام دوچرخه سواری ناگهان پدال سمت چپ را گم کرده و تعادل خود را از دست می دهد که این اتفاق در ادامه به یک سقوط کوچک از روی دوچرخه ختم می شود.این سقوط به خودی خود مهم نبوده و درست همانند چیزی که همه ما در کودکی آن را تجربه کرده ایم، به یک خراش سطحی منجر شده است.اما مسئله به همینجا ختم نشده است!
آیفون 6 وی که در جیب پشت راستی شلوار قرار داشته، از ناحیه باتری صدمه دیده و شروع به ذوب شدن و ریختن بر روی پوست وی کرده است.
وی اینگونه اتفاق را تشریح می کند: در حالی که شاهد خروج ناگهانی دود از جیب خود بودم، دردی را ناشی از یک انفجار کوچک حس کردم که تصورش برای هرکسی ممکن نیست!
از قرار معلوم با اینکه سقوط برای یک انسان جزئی بوده، برای یک آیفون 6 به اندازه فشار وارد کردن تا سرحد انفجار باتری آن کافی بنظر می رسیده است.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : انفجار آیفون 6 سوختگی درجه 3 را برای این دوچرخه سوار سبب شد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *