آیفون 5S و سامسونگ گلکسی S4 بیشترین گوشی های جستجو شده در موتور جستجوی گوگل

iPhone 5S and Samsung Galaxy S4 are the only smartphones in Google's top 10 2013 trending searches

با توجه به پایان سال 2013 گوگل گزارشی در مورد 10 برند برتر جستجو شده در موتور جستجوی خود را منتشر کرد ، گوشی های هوشمند آیفون 5S و سامسونگ گلکسی S4 دو دستگاه تجاری پر جستجو در موتور جستجوی گوگل هستند.

iPhone 5S and Samsung Galaxy S4 are the only smartphones in Google's top 10 2013 trending searches
iPhone 5S and Samsung Galaxy S4 are the only smartphones in Google’s top 10 2013 trending searches

الیته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این دو گوشی هوشمند در کنار گوشی های هوشمند دیگر طرفداران بسیاری را دارا هستند ، اما قبل از انتشار خبر کمپانی گوگل در مورد برند های تجاری برتر جستجو شده ، انتظار اینکه این دو گوشی هوشمند در صدر برند های تجاری جهان قرار بگیرند نبود. البته قبلا هم خبری در مورد پر فروش ترین گوشی های هوشمند جهان با عنوان آیفون۵S و گلکسی S4 پرفروش ترین گوشی های اکتبر ۲۰۱۳ در زوم تک منتشر شد که از برتری این دو گوشی هوشمند نسبت به سایر برند ها رو حاکی بود.

براساس این گزارش گوگل البته گوشی هوشمند آیفون 5S بیشتر از گوشی هوشمند گلکسی S4 مورد جستجو قرار گرفته است البته در بین پر فروش های ماه اکتبر 2013 هم همین اتفاق افتاده بود و آیفون گوی سبقت رو از گلکسی S4 گرفته بود. در گزارش های قبلی کمپانی اپل در رتبه سوم جستجو ها بود که به رتبه اول و سامسونگ هم در رتبه هشتم بود که به رتبه دوم دست یافته است. در بین ده برند برتر و دستگاه های هوشمند جستجو شده نام کنسول پلی استیشن 4 سونی هم در رتبه نهم قرار دارد.

برند های نام برده جزو برترین تکنولوژی های جستجو شده توسط کاربران اینترنتی در جهان است گوگل علاوه بر جستجوهای تکنولوژی جستجوی سایر کاملت رو هم اعلام کرد که رتبه های برتر جستجوی مردم بصورت ذیل است : نلسون ماندلا که به تازگی درگذشت ؛ رئیس جمهور سابق آفریقای جنوبی، برنده جايزه صلح نوبل و فعال اجتماعی ؛ پل واکر، هم در لیست بیشترین جستجو های گوگل بوده اند.

راستی شما بیشتر در چه موضوعاتی از موتور جستجوی گوگل استفاده کردید؟

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  عرضه آیفون 5S در روز جمعه : تمام شدن آیفون در چین و صف طولانی در ژاپن و آمریکا

نظرات در مورد : آیفون 5S و سامسونگ گلکسی S4 بیشترین گوشی های جستجو شده در موتور جستجوی گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *