آنتی ویروس پادویش

همکاری متقابل / آموزش دانلود تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام توسط تلگرام

instagram & telegram cooperation

آموزش تلگرام  : تلگرام و اینستاگرام دو اپلیکیشن شناخته شده برای کاربران ایرانی گوشی های هوشمند هستند.اگرچه تلگرام تنها در ایران محبوب بوده و 80.5% کاربران آن را ایرانیان تشکیل می دهند، با این وجود اینستاگرام اپلیکیشنی محبوب در سرتاسر جهان بوده و طبق آمار سمی روزانه 300 میلیون کاربر فعال و پرجنب و جوش را به خود می بیند.شاید بد نباشد حال که به این میزان این دو اپلیکیشن جای خود را در گوشی های هوشمند پیدا نموده اند بتوان به روشی یک همکاری موثر و مفید بین آن ها شکل داد.
اما چگونه؟

باید اعتراف کنیم که تاکنون تصاویر و ویدئوهای زیادی را در اینستاگرام مشاهده کرده ایم و بعد از لایک نمودن دوست داشته ایم که آن را در سیستم خود، گوشی هوشمند و یا لپتاپ و… داشته باشیم.روش های مختلفی برای دانلود تصاویر و ویدئو از اینستاگرام وجود دارد اما اکنون قصد داریم به بررسی روشی برای انجام این کار از طریق تلگرام بپردازیم.

وقتی که فایلی را در اینستاگرام پسند نمودید، به منظور دانلود آن ابتدا سه نقطه گوشه تصویر و یا ویدئو را لمس نموده و در ادامه Copy Share URL را انتخاب کنید.

newدر اینجا باید یک کاربر را در تلگرام طعمه قرار داده و از وی سوء استفاده بنمایید.منظور از این حرف این است که میبایست چت یکی از مخاطبانتان در تلگرام را باز کرده و به Paste نمودن آدرس کپی شده در آن مبادرت بورزید! مخاطب در این زمان به احتمال زیاد منظور شما را متوجه نخواهد شد.البته در آپدیت های جدید تلگرام امکان چت با خودتان نیز فراهم شده.بدین منظور وارد لیست مخاطبانتان شده و اسم خود را تایپ کنید.با ظاهر شدن آن لینک را اینجا Paste نمایید.

در ادامه خواهید دید که پیش‌نمایش آن تصویر یا ویدیو قابل مشاهده است.با کلیک بر روی آن تصویر قابل ذخیره سازی خواهد بود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گروه تبلیغ آزاد

نظرات در مورد : همکاری متقابل / آموزش دانلود تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام توسط تلگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *