پادویش

آی بی شاپ (IBSHOP) : با این نرم افزار بدانید کجا باید سرمایه گذاری کنید !

سامانه آی بی شاپ

سامانه آی بی شاپ (IBSHOP) | این روزها با شرایط اقتصادی موجود در کشور و بسیاری از موانعی که بر سر راه افراد قرار دارند، بسیاری از سرمایه داران این سوال را دارند که کجا می توانند پول های خود را سرمایه گذاری کنند؟ آیا پس از سرمایه گذاری در آن بخش می توانند انتظار سوددهی را داشته باشند؟! تمامی این سوالات به دلیل عدم ثبات بازار می باشد و خیلی از سرمایه داران هم اکنون نمی توانند به محلی اعتماد نموده و شرایطی را فراهم نمایند تا سرمایه ی آن ها وارد بازار گردد و شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم.

فرادرس

سامانه آی بی شاپ

یکی از مسائلی که برای افراد اهمیت دارد، مسئله ی امنیت شغلی است و افراد باید از این نظر مطمئن باشند تا بتوانند سرمایه گذاری انجام بدهند، به همین منظور برخی افراد به بازار بورس روی می آورند و تصمیم می گیرند که شرایط سرمایه گذاری را به این صورت فراهم نمایند اما در این میان تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که سرمایه داران خرد چه کارهایی می توانند انجام بدهند؟!

به همین منظور سرکت تامین سرمایه ی تمدن (سهامی خاص) به منظور ارائه ی سبدی کامل از خدمات مالی به تمامی مشتریان خود قصد در تاریخ 21 اسفند 1390، با سرمایه ی ثبتی 3700 میلیارد ریال و دارایی نزدیک به 300.000 میلیارد ریال در سازمان ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است و از تاریخ 27 اسفند 1390 فعالیت رسمی خود را با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز نموده است.

سامانه آی بی شاپ

IBSHOP برای تمامی افراد روش های سرمایه گذاری متنوعی از طریق امکان ابطال و صدور واحد های صندوق های سرمایه گذاری، ارائه ی خدمات مشاوره سرمایه گذاری، خرید و فروش اوراق تامین مالی و خدمات سبد گردانی و کارگزاری ارائه می نمایند و دسترسی به تمامی خدمات مالی و سرمایه گذاری را برای افراد فراهم می نمایند و همه ی این امکانات به صورت یک پارچه و بدون هر گونه واسطه و همچنین در سریع ترین زمان ممکن اتفاق می افتند.

درگاه اینترنتی IBSHOP تمامی فرصت های امن سرمایه گذاری را در اختیار کاربران قرار می دهد و تمامی سعی این درگاه در این است که همه ی افراد در سراسر کشور به این درگاه دسترسی داشته باشند و از طریق اینترنت صندوق های سرمایه گذاری و بورس نیز برای آن ها فراهم باشد. اساسا بازار پول و سرمایه با یکدیگر مکمل می باشند و نحوه ی اتصال مردم با بازار سرمایه غالبا بانک ها می باشند که در این عرصه IBSHOP توانسته است این اتصال را به صورت اینترنتی و با درگاه های بانکی ارائه نماید و می توانید تمامی این فعالیت ها را به خودی خود مشاهده نمایید.

سامانه آی بی شاپ

هم اکنون با ورود به سایت ibshop.ir می توانید در این سایت ثبت نام نمایید و بهترین فرصت های سرمایه گذاری را در اختیار خود داشته باشید و با سرمایه ای ناچیز سود خوبی را در هر ماه دریافت نمایید. با کلیک بر روی هر کدام از این فرصت های سرمایه گذاری می توانید به راحتی تمامی مشخصات از قبیل مدیران سرمایه گذاری، ضامن نقد شوندگی، بازدهی ماهانه، بازدهی شش ماهه و میزان بازدهی از زمان آغاز فعالیت را مشاهده نمایید و بر اساس فکر خود سرمایه گذاری نمایید.

نظر شما در مورد نرم افزار سرمایه گذاری آی بی شاپ چیست؟ به نظر شما استافده از این نرم افزار می تواند شما را در سرمایه گذاری هایتان کمک کند؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد این نرم افزار هستیم.

ویدئوی آموزشی ثبت نام در ای بی شاپ :

 

ویدئوی آموزشی انتخاب صحیح روش های سرمایه گذاری توسط آی بی شاپ

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

3.5/5 - (17 امتیاز)

نظرات در مورد : آی بی شاپ (IBSHOP) : با این نرم افزار بدانید کجا باید سرمایه گذاری کنید !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *