چگونه به آرامش برسیم ؟

چگونه به آرامش برسیم ؟

چگونه به آرامش برسیم ؟ در زندگی همه ما نیاز است که آرامش برقرار باشد و در واقع می توانیم آرامش نوعی نیاز روزانه مان بدانیم. روش های متعددی وجود دارد که می توان به ما کمک کند تا در طول روز به دور از استرس و نگرانی باشین و آرامشان را حفظ کنیم البته فراموش نکنید اصلی ترین گزینه ی که سبب آرامش ما می شود وضعیت زندگی و شیوه ی آن می باشد.

خوراکی ها

  • چای سبز: چای سبز از جمله مواردی است که خواص متعددی داشته و شما می توانید از آن برای کاهش میزان خشمتان استفاده کنید.منبع اِل‌ثنین درون چای سبز در این رابطه به شما کمک خواهد کرد.
  • شکلات : اگر می خواهید اعصابتان را راحت کنید از شکلات کمک بگیرید.شکلات تلخ سبب می شود که سطح هورمون استرس و کورتیزول تنظیم شود و موجب ثبات عملکرد بدن خواهد شد.
  • عسل: حتما شما هم از خواص متعدد عسل به خوبی آگاه هستید. اندکی عسل می توانید به مبارزه با استرس بروید.مصرف عسل سبب می شود که التهاب های مغز نیز کاهش داشته باشد و ضد افسردگی است.
  • انبه : در انبه ترکیب های وجود دارد که به عنوان یک ضد استرس قوی می باشند و در هر شرایطی که هستید می توانید یک انبه گاز بزنید و لذت ببرید.

چگونه به آرامش برسیم ؟

  • آدامس : مصرف آدامس های میوه ی ، نعناعی ، بادکنکی می تواند به عنوان یک راه حل پر تاثیر در برخورد با استرس باشند. فقط کافی است برای چند دقیقه ادامس بجویید و بسیار در کاهش تشویق موثر است و کاهش سطح کورتیزول را به عهده داشته است.
  • خوراکی های تُرد : تحقیقاتی نشان میدهد که بزرگسالاتی که استرس دارند بیشتر از حد طبیعی به خوردن خوراکی های ترد و لذید علاقه دارند. البته می توانید از مشت آجیل نیز استفاده کنید.

همیشه سعی کنید برای دور بودن از استرس و اضطراب از روش های طبیعی استفاده نمایید. آیا مقاله چگونه به آرامش برسیم ؟ برای شما مفید بود ؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونه استرس را از بين ببريم ؟

نظرات در مورد : چگونه به آرامش برسیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *