آنتی ویروس پادویش

نحوه اضافه کردن تولد به تقویم گوگل

فراموش کردن روز تولد یک دوست یا یک خویشاوند می تواند میتواند بعدها در ارتباط شما با آن فرد مشکل ایجاد کنید. خوشبختانه در عصر دیجیتال امروز روش های بسیاری برای یادآوری تولد وجود دارد. به عنوان مثال ما در فیس بوک میتوانید اعلان هایی درباره تولد شخص دریافت کنیم. اما همه از این شبکه اجتماعی استفاده نمی کنند و یا به راحتی تولد خود را به پروفایل اضافه نمی کنند. به همین خاطر ممکن است این رویداد را فراموش کنید. اما گوگل اینبار به داد کاربران رسیده و قابلیت اضافه کردن تولدها به تقویم را اضافه کرده است. تقویم گوگل یک تقویم جامع و کاربردی بوده و شاید به نظر ساده برسد اما ویژگی های بسیار خوبی دارد. شما میتوانید از دو راه تولدها را به تقویم خود اضافه کنید. در ادامه با شما آموزش نحوه اضافه کردن تولد به تقویم گوگل را خواهیم داد.

اضافه کردن تولد به تقویم گوگل از طریق مخاطبین

نکته مهم در مورد اضافه کردن روزهای تولد با این روش این بوده که گوگل هم اکنون و در حال حاضر از اعلامیه های تولید پشتیبانی نمی کند. به این معنی که اگر از تقویم به طور مرتب استفاده نکنید، فرصت تبریک تولد را از دست خواهید دارد. اما اگر از این تقویم مدام استفاده می کنید، برای آموزش نحوه اضافه کردن تولد به تقویم گوگل از طریق مخاطبین مراحل زیر را دنبال کنید :

  • مرحله اول به این صورت بوده که باید وارد برنامه مخاطبین خود شده و روی گزینه ویرایش مخاطب و سپس روی زمینه های بیشتر در پایین، ضربه بزنید.
  • در مرحله دوم باید قسمتی که برای تولد می باشد را پیدا کرده و تاریخ دقیق تولد را وارد کنید و روی گزینه ذخیره ضربه بزنید.
  • در مرحله آخر وارد برنامه تقویم گوگل شوید. تولید یک بار با همگام سازی تقویم با مخاطبین شما نمایش داده می شود. ولی اگر میخواهید روند را سریع تر کنید، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه زده و گزینه تازه کردن را انتخاب کنید.
بیشتر بخوانید  سری پیکسل 8 یک قابلیت جدید دستیار مجازی دریافت می کند

اضافه کردن تولد به تقویم گوگل از طریق مخاطبین

اضافه کردن روز تولد به عنوان یادآور قابل تکرار

اگر هرگز نباید تاریخ تولید را فراموش کنید، حتی اگر آن شخص در لیست مخاطبین شما نباشد و یا تنها یک راه سریعتر برای اضافه کردن یادآوری تولد در تقویم گوگل بخواهید، باید مراحل زیر را دنبال کنید :

  • ابتدا برنامه تقویم گوگل را باز کرده و روی نماد بعلاوه در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس گزینه یادآوری را انتخاب کنید.
  • تاریخ تولد، نام شخص و یا هر چیز مشابهی را در قسمت متن یادآوری اضافه کرده و تاریخ را انتخاب کنید. سپس روی گزینه تکرار نمی شوید و همه ساله
  • تاریخ تولد “[نام شخص]” یا چیز مشابهی را در قسمت متن یادآوری اضافه کنید و تاریخ را انتخاب کنید. سپس بر روی “تکرار نشود” و “هر سال” را انتخاب کنید.
  • در آخر روی گزینه ذخیره در گوشه سمت راست بالا صفحه ضربه بزنید تا ذخیره شود. به یاد داشته باشید که نمیتوانید یادآوری هایی راب رای تاریخ های گذشته اضافه کنید. به همین خاطر اگر سال تولد امسال گذشت، می بایست سال بعد را به تاریخ اضافه کرد.

اضافه کردن روز تولد به عنوان یادآور قابل تکرار

منبع : phonearena

1/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : نحوه اضافه کردن تولد به تقویم گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *