آنتی ویروس پادویش

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

شرکت هوندا که دیگر نیاز به معرفی ندارد.هوندا از شاخص ترین شرکت ها در ایران و جهان است و خودرو های بسیاری مطلوبی هم تولید میکند و در آینده هم نیز چنین خواهد کرد. طرفداران  شرکت هوندا اغلب ساکن  آمریکا هستند. این شرکت خودرو های کراس اوور بسیار موفقی داشته برای مثال هوندای CR-V که در سال 2014 از بهترین کراس اورر ها بود و در همان آمریکا که ذکر کرده بودیم فروش خیره کننده را بر جای گذاشت.

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

شرکت هوندا موتورز رسما خودوری جدیدش را معرفی کرد. شرکت هوندا باز هم کراس اورر ارائه کرد که انتظار میرود این خودرو هم به خوبی CR-V  2014 باشد. خودرویی که هوندا معرفی نموده است CR-V مدل 2015 است.در این مدل تغییراتی هم به وجود آمده است برای مثال ظاهری تهاجمی تر و به مراتب خشن تر نسبت به مدل قبلی خود گرفته است این کار با استفاده از چراغ هایی با لبه باریک و فرو رفته در کاسه چراغ ، شکل گرفته و این ویژگی ها خصوصیت تهاجمی آن را تقویت میکند.

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

با این حال وجه غالب طراحی جلو در این خودرو زه های کرومی هستند. که با این کار کمی از جلوه ی لوکس بودن هم به آن داده اند.از لحاظ موتوری هم این خودوری کراس اوور نسبت به مدل قبلی خود فعلا تنوی نداشته است و همانند مدل CR-V 2014 تنها با یک مدل با موتور 2400 سی سی عرضه میشود.این مدل با حجم موتوری که ذکر شد توانایی تولید 185 اسب بخار قدرت و 221 نیوتن متر گشتاور برای این کراس اورر هوندا را دارد.

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

مدل های کراس اورر بسیار محبوب شده اند تویوتا هم کراس اورر جدیدی معرفی کرده است پس با این حال این خودرو بی رقیب نیست.فروش این خودروی هوندا از ماه آینده ی میلادی در بازار های آمریکا به صورت رسمی عرضه خواهد شد و سپس به سراسر جهان ادامه پیدا خواهد کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هوندای CR-V برای بلندی های شهر

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *