کمپانی HMD در تلاش است تا یک گوشی هوشمند دیگر را در کنار نوکیا 2 به بازار عرضه کند

نوکیا 2

به نظر می رسد که نوکیا 2 ممکن است تنها گوشی هوشمند HMD در ماه های آینده باشد که به طور رسمی عرضه خواهد شد. طبق گفته ی مطبوعات، به نظر می رسد گوشی نام برده ارزان ترین گوشی هوشمند آندروید HMD باشد که در هفته گذشته عرضه خواهد شد؛ اما هنوز دقیقا زمان عرضه ی  نوکیا 2 رسما معرفی نشده است.

دو گوشی هوشمند ناشناخته نوکیا اخیرا در چین با نام های TA-1041 و TA-1042 تایید شده و عرضه گردیده اند. هر دو دستگاه ذکر شده در کمیسیون تنظیم مقررات کشور چین قابلیت شارژ سریع  (fast charging) دارند، چیزی که تنها ویژگی این دو گوشی نوکیا است.

نوکیا 2با این حال با اطلاعاتی که به دست ما رسیده، علاوه بر این نوکیایی که در راه است، به نظر می رسد HMD در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند آندرویدی دیگر است.

دیگر گوشی های هوشمند نوکیا توسط HMD به زودی عرضه خواهند شد.

به غیر از نوکیا 2 شایعاتی در مورد گوشی نوکیا 9 یا نسخه ای که به عنوان نوکیا 7 معرفی شده وجود دارد که تاریخ عرضه آن ها به زودی انتشار خواهد یافت.

احنمالا در مورد برنامه های HMD در هفته های آینده خیلی بیشتر اطلاعات دریافت خواهیم کرد، به ویژه که در تاریخ 5 اکتبر تصاویر بیشتری از Nokia 2 منتشر خواهد شد. این بحث ممکن است نشانه ای از این باشد که شرکت فنلاندی گوشی هوشمندی برای معرفی کردن در ماه آینده خواهد داشت.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تنها گوشی اندرویدی نوکیا با چه ویژگی هایی ارائه شده بود.

نظرات در مورد : کمپانی HMD در تلاش است تا یک گوشی هوشمند دیگر را در کنار نوکیا 2 به بازار عرضه کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *