رمز عبور گلکسی S4 یا S3 تان را تغییر دهید.

Samsung Galaxy S4

اگه شما گوشی هوشمند گلکسی s4 یا sIII سامسونگ دارید پیشنهاد می کنم رمز عبور خودتون رو تغییر دهید.

Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S4

Media test شرکت تست کننده ی امنیت تمام دستگاه های تلفن و نرم افزار ، به تازگی موفق به استخراج اطلاعات حساس کاربران سامسونگ از حساب های این کمپانی بزرگ شده است. این اطلاعات که شامل نام ، آدرس پست الکترونیک ، کلمه های عبور و… بوده است ، هم اکنون همه در معرض خطر بزرگی قرار گرفته اند.
خبری که به سرعت در تمام رسانه های آلمانی پیچید و واکنش سریع این غول کره ای یعنی سامسونگ رو در بر داشت ، که پس از 5 روز از دریافت این گزارش سامسونگ اعلام کرد که حفره ی امنیتی خود را بر طرف کرده است.
اما آیا هیچ راهی برای پیگیری و فهمیدن این موضوع که حفره امنیتی کاملاً بر طرف شده است وجود دارد؟؟؟ Media test قادر به پیدا کردن شکاف توسط اتصال به شبکه wifi گوشی های galaxy s4 و galaxy s3 بوده است.
حالا کمپانی سامسونگ قرار است با این نقص دلخراش چه کند؟؟؟
اگر کسی به حساب کاربری ، دسترسی پیدا کنه نه تنها به تمام اطلاعات شخصی کاربر دسترسی داره بلکه قادره تمام حرکات و فعالیت های یک کاربر رو ضبط و ردیابی کنه. حالا برای اینکه اطلاعات امن بمانند کاربران سامسونگ باید کلمات عبور خود رو تغییر دهند. در حال حاضر شما می توانید با مراجعه به سایت حساب سامسونگ این کار رو انجام دهید.

مطمئنا پس از این اتفاق کمپانی های رقیب دست به انتشار خبر هایی بر ضد سامسونگ خواهند کرد ، از نظر امنیت اطلاعات به نظر شما کدام یک از برند های گوشی های هوشمند از امنیت بالایی برخوردارند؟ طبق اطلاعاتی که من در مورد گوشی های هوشمند دارم ، به نظر من گوشی های کمپانی بلک بری از امنیت اطلاعاتی بالایی برخوردارند ، و این گوشی های تنها گوشی هایی هستند که قابلیت شنود و سرقت اطلاعات در اون خیلی کم هست!

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نسخه ی دو سیمکارت گلکسی اس 9

نظرات در مورد : رمز عبور گلکسی S4 یا S3 تان را تغییر دهید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. salaam lotfan komak konid goshie glaxy s4 mano dozdidan khode goshi mohem nist ye alame axaye khonevadegi tosh dashtaam mishe az rahe dor ramzesho awaz konam ya chize dgei lotfan komakaaam konid va zod javab bedid elame serqat kardam vali hala hala haaaa peygiri nmikonan