پادویش

با دوربین Olloclip با گلکسی اس 4 و 5 خود عکس های 360 درجه واقعی بگیرید

شاید بیشتر شما ها با نرم افزار هایی آشنا باشید که با نصب آنها در سیستم عامل آندروید می توانید با استفاده از دوربین گوشی از اطراف خود تصاویر 360 درجه و پانوراما و عریض بگیرید. ولی بیشتر این برنامه ها اپیکیشنی بیش نیستند و فقط می توانند شبیه سازی کنند. و 60 درصد مواقع با خطای تصویری روبرو می شوید.

اگر طوری بشود که شما دوربینی به گوشی خود وصل نمایید تا این دوربین از اطرافتان تصاویر عریض و پانورامیک بگیرد چطور؟ شما نیاز نیست به شرایطی مجهز باشید که فقط بتوانید عکس بگیرید. و به راحتی با تهیه ی این دوربین دوقلوی کوچک و نصب آن به پشت گوشی می توانید بهترین تصاویر را بگیرید.

حتی شما با تهیه ی این دستگاه کوچک می توانید تصاویر واقعیت مجازی بسازید. برای اینکه بیشتر با این دوربین چند کاره آشنا شوید از شما دعوت می نماییم تا آخر مقاله با ما همراه بوده و سوالات خود را در این راجع با ما مطرح نمایید.

شرکت Olloclip به تازگی دوربینی کوچک حدودا به طول 4 سانتی متر تولید نموده که شما اگر طبق تصویر بالا این دوربین را با شیب 45 درجه به گوشی خود متصل نمایید. این دوربین که قبلا روی محصولات اپل متصل می شد. حال می توانید از آن در گلکسی اس4 یا اس5 خود نیز استفاده نمایید. و آن را با گوشی خود هماهنگ سازید( با استفاده از کابل مجزا یا بلوتوث) و در عین حال قادر خواهید بود از اطراف خود عکس های 180 درجه بسازید. این عکس ها هم می توانند 180 درجه باشند و هم می توانند 360 در جه پانوراما باشند. 

این شرکت همچنین در بیانیه ای افزود که قصد دارد نرم افزاری برای سیستم عامل آندروید تولید نماید که کاربران بتوانند با این دوربین تصاویر 3 بعدی هم بسازند. همچنین خاطر نشان می شوم که وزن تقریبی این دوربین کمتر از 60 گرم بوده و شما به راحتی می توانید آن را به گوشی اس4 یا اس5 خود متصل نموده و عکاسی را شروع کنید.

منبع : engadget

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دوربین عکاسی 360 درجه panono

نظرات در مورد : با دوربین Olloclip با گلکسی اس 4 و 5 خود عکس های 360 درجه واقعی بگیرید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *