ارسال پست میهمان

پست میهمان

از این پس کاربران محترم زوم تک می توانند مقالات و مطالب تالیفی یا ترجمه خود را در سایت زوم تک منتشر نمایند ، برای این کار کافی است از روشی که در ادامه مطلب خواهیم گفت استفاده کنید و مقاله تان را برای ما ارسال نمایید ، مطلب ارسالی شما با نام خودتان در سایت قرار خواهد گرفت .

پست میهمان
ارسال پست میهمان

همینک ، ارسال پست میهمان در سایت زوم تک فعال شد . علاقه مندان به نویسندگی در وبسایت زوم تک ، می توانند با ارسال پست مهمان  ، به سایت خود یک لینک در انتهای مطلب بگیرند که با دادن این لینک به ما و کاربران عزیز زوم تک کمک خواهید کرد تا با شما و وبسایتتون آشنا شویم. همچنین ، امکان نمایش پروفایل گوگل پلاس شما در کنار نوشته خود ، در نتایج جست و جوی گوگل نیز وجود دارد. البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست مدیریت زوم تک به کاربرانی که مطالب پربازدید بنویسند هدایایی خواهد داد.
و اما چگونه می توانید پست میهمان ارسال کنید؟
برای ارسال پست مهمان ، کافی است در فرم زیر با درج نامتان ، آدرس وبسایتتان ، عنوان مطلب یا مقاله تگ های مطلب یا مقاله ، پاسخ دادن به سوال امنیتی ضد اسپم ، و درج متن مقاله در باکس متن اصلی مطلب یا مقاله تان را برای ما ارسال نمایید ، این مقاله ها پس از بررسی توسط مدیران زوم تک در سایت قرار خواهد گرفت .

حتما به این نکته توجه کنید که مطالب ارسالی باید تالیفی و یا ترجمه باشه و مطالب کپی شده از سایر سایت های منتشر نخواهد شد.
در صورتی که سوالی برایتان پیش آمد ، می توانید آن را از طریق نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. چرا منتظرید برای ارسال اولین مقالتون قدم نخست رو بردارید.

فرم ارسال مقالات شما :

[user-submitted-posts]

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ارسال پست میهمان

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *