وعده دولت برای کاهش قیمت اینترنت در سال 95

وعده دولت برای کاهش قیمت اینترنت در سال 95

همانطور که این خبر را می خوانید، یکی از مصرف کنندگان اینترنت به شمار می آیید و اگر کاربر داخلی باشید، از وضعیت بغرنج اینترنت در کشور آگاهی دارید.پهنای باند بسیار کم در عصری که سرعت های معادل 10 مگابایت رقمی عادی به شمار می آیند، به شدت کاربران ما را آزار می دهد.
از طرفی به نسبت سرعت ارائه شده، کاربران نسبت به قیمت ها معترض هستند.حال در شرایط بدی که اینترنت کشور به سر می برد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه کاهش قیمت اینترنت در سال آینده سخن گفت و اذعان کرد که طرح کاهش قیمت پهنای باند اینترنت را به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خواهند برد.

وعده دولت برای کاهش قیمت اینترنت در سال 95محمود خسروی درباره نقشه دولت در راستای کاهش قیمت پهنای باند اینترنت و تسهیل دسترسی کاربران گفت مانند هر سال درصدد کاهش قیمت پهنای باند برای سال ۹۵ هستیم و در این زمینه ارزیابی از وضعیت موجود آغاز شده است.

وی گفت مشغول بررسی وضعیت فعلی قیمت پهنای باند با توجه به تغییرات قیمت جهانی خرید، هستیم و تا آخر سال 94 پیشنهاد خود برای کاهش قیمت ها را ارائه خواهیم کرد.هنوز به نتیجه گیری صحیحی در این باره نرسیدیم اما سخت در تلاشیم تا با در نظر گرفتن تمامی ابعاد قضیه، پیشنهادی عاقلانه و منطقی ارائه کنیم.

در هر صورت کاربران انتظار دارند تا زمان بهبود محسوس پهنای باند اینترنت کشور، سرویس های ارائه شده کنونی با قیمتی عادلانه و قابل قبول عرضه شوند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : وعده دولت برای کاهش قیمت اینترنت در سال 95

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *